Przedwiośnie na Hali Cracovia w Krakowie – największy targ roślin doniczkowych w Polsce!

festiwal roslin7 800x500 - Przedwiośnie na Hali Cracovia w Krakowie - największy targ roślin doniczkowych w Polsce!

Festiwal Roślin w Krakowie – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się już w najbliższy weekend w dniach 18-19 marca w Hali Cracovia. To kolejna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach.

festiwal roslin plakat wiosna 2023 krakow2 300x157 - Przedwiośnie na Hali Cracovia w Krakowie - największy targ roślin doniczkowych w Polsce!Organizatorzy przywiozą ogromną ilość roślin prosto z hodowli. Jak na każdym wydarzeniu, zapowiadają piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając już i tak bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. Również dział roślin kolekcjonerskich ma zostać znacząco wzbogacony, a ceny mają pozostać bezkonkurencyjnie niskie.

Festiwal Roślin to nie tylko rośliny doniczkowe. Na wydarzeniu znajdziemy także bestsellerową książkę o hodowli roślin doniczkowych, torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych produktów związanych z ogrodnictwem. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o uprawie roślin i zdobyć niezbędne akcesoria do domowego ogrodu.

W trakcie Festiwalu, organizatorzy zaoferują rośliny w cenach zaczynających się już od 5zł, a na cenówkach drukowane są ceny takiej rośliny w innych sklepach, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie kupując na festiwalu.

Jakość roślin dostarczanych na Festiwal jest wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają one prosto z hodowli, dlatego Festiwal Roślin to idealne miejsce dla osób, które chcą wzbogacić swoje wnętrza o zielone dodatki.

Rozmawialiśmy z organizatorem, który podkreślił, że Festiwal Roślin to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników roślin. – Staramy się przede wszystkim, aby nasze rośliny były dostępne dla wszystkich, a ich ceny były jak najniższe, ponieważ wiemy, że dla wielu osób to nie tylko hobby, ale również styl życia – mówił organizator.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Płatność gotówką, kartą lub BLIK.

Festiwal Roślin, Hala Cracovia, al.Focha 40, Kraków

18 marca (sobota) 8:00-20:00 | 19 marca (niedziela) 10:00-18:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/741366674265537

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!