Connect with us
project44 krakow 2 - Project44 otwiera nowe biuro w Krakowie

Biznes

Project44 otwiera nowe biuro w Krakowie

Nowo otwarte biuro w Krakowie służyć będzie jako centrum do pracy nad innowacjami w zakresie globalnego łańcucha dostaw w regionie. To kolejny krok w rozwoju project44 na rynku europejskim.

project44 krakow 1 1 300x200 - Project44 otwiera nowe biuro w Krakowieproject44, wiodąca firma z zakresu widoczności łańcucha dostaw, ogłosiła otwarcie najnowszego europejskiego hubu – przestronnego biura zlokalizowanego w Krakowie. Inauguracja odbyła się we wtorek 16 maja z udziałem m.in. Ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce Marka Brzezinskiego, Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz CEO project44 Jetta McCandlessa.

“Otwarcie nowego biura w Polsce to kluczowy punkt w naszej strategii rozwoju w Europie i na całym świecie. Dzięki temu rośniemy i odpowiadamy na aktualne potrzeby naszych klientów. Cieszymy się, że działania w Polsce mogą przynieść najlepsze w swojej klasie rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw i zapewnić możliwość rozwoju kariery w regionie aż 180 nowym osobom, które dołączą do naszego zespołu”podkreśla McCandless.

project44 zatrudnia ponad 400 pracowników w całej Europie. Krakowskie biuro ma za zadanie wesprzeć szybki, międzynarodowy rozwój firmy. Po odnotowaniu ponad 50% wzrostu przychodów GAAP w ujęciu rocznym i pozyskaniu ponad 400 nowych klientów w ostatnim roku fiskalnym, project44 znajduje się w trybie dynamicznego rozwoju. Wiąże się z tym fakt, że klienci poszukują nowych rozwiązań w zakresie widoczności łańcucha dostaw.

project44 krakow 3 300x200 - Project44 otwiera nowe biuro w KrakowieJesteśmy zachwyceni ciągłą ekspansją project44 w regionie. By dostarczać ulepszone rozwiązania do monitorowania transportu spotowego, postanowiliśmy wejść w partnerstwo z marką. Cieszymy się, że razem możemy rosnąć i obsługiwać wspólną bazę klientów w Europie. Dzięki tej ekspansji, umożliwimy większej liczbie spedytorów, przewoźników i firm załadunkowych świadczenie usług na jak najwyższym poziomie” –  zaznacza Piotr Hunker, CEO Trans.eu.

“Spedytorzy, dostawcy i przewoźnicy na całym świecie potrzebują możliwości śledzenia w czasie rzeczywistym towarów przemieszczanych w łańcuchu dostaw. Dzięki temu, mogą dokładnie przewidzieć czas dostawy i, poprzez zwiększenie wydajności, działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Siedziba w Krakowie, będąca ważnym elementem naszej europejskiej strategii, sprawi, że będziemy wspierać działania jeszcze większej liczby firm w regionie. Nie możemy się doczekać, aż dzięki najbardziej innowacyjnej na świecie platformie widoczności end-to-end, staną się one jeszcze bardziej konkurencyjne na rynku”dodaje Renaud Houri, EVP International Markets w project44.

Więcej o project44:

Misją project44 jest usprawnienie działania łańcucha dostaw. Firma obsługuje najbardziej zaufaną na świecie platformę widoczności end-to-end, która śledzi ponad 1 miliard unikalnych przesyłek rocznie dla ponad 1300 wiodących światowych marek, w tym czołowych firm z branży produkcyjnej, motoryzacyjnej, handlowej, nauk przyrodniczych, żywności i napojów, CPG oraz ropy, chemii i gazu. Korzystając z project44, załadowcy i przewoźnicy na całym świecie zwiększają skuteczność, wytrzymałość i zrównoważony rozwój światowych dostaw. Siedziba główna firmy znajduje się w Chicago. Zespół obejmuje 23 biura zlokalizowane, m.in. w Austin, Amsterdamie, Krakowie, Paryżu, São Paulo, Szanghaju i Tokio.

project44 to niekwestionowany lider na rynku i innowator Movement GPT. Uznany za lidera w Gartner Magic Quadrant. zdobył pierwsze miejsce w FreightWaves FreightTech 2023, ośmiokrotny lider satysfakcji klientów w G2’s Supply Chain Visibility Grid, jeden z SupplyChainBrain’s 100 Great Supply Chain Partners of 2022 oraz wybór klienta w raporcie Gartner Peer Insights Voice of the Customer.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę project44.com.

Źródło: materiał prasowy

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top