Bez kategorii

Program Sylwestra w Krakowie – Rynek Główny

Rynek Główny w Krakowie – Program Kraków Sylwester 2018

20:15
FLIRTINI
Nieprzerwanie od 6 lat produkują, remiksują i grają na największych festiwalach i klubowych scenach w całej Polsce, a ich wydarzenia często biją rekordy frekwencyjne. W Krakowie usłyszymy DJ set w wykonaniu Menta XXL (Rasmentalism).

21:05
BOKKA
Są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie nie tylko ze względu na to, że nie wiadomo kim są. Twarze skrywane pod maskami to tylko wstęp do niezwykłej opowieści zespole, który nie potrzebował imion i nazwisk, by stworzyć unikatową nie tylko w skali rodzimego rynku tożsamość.

22:05
KAMP!
Jeden z najważniejszych obecnie polskich zespołów elektronicznych, który zdobył popularność, publikując utwory w sieci i nawiązując świetny kontakt z publicznością na swoich pierwszych koncertach.

23:05
OTSOCHODZI
Otsochodzi, to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu. Obecnie promuje kolejną płytę „Nowy Kolor” – singiel pod tym samym tytułem ma ponad 40 milionów wyświetleń w serwisie internetowym YouTube!

00:05
QUEBONAFIDE
Świeże spojrzenie na rap, niekonwencjonalne i często eksperymentalne flow, dopracowana technika rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów – Quebonafide to jeden z najbardziej znanych polskich artystów!

01:05
FACHEROIA
Facheroia to pochodząca z Ukrainy DJ’ka która swoim elektronicznym setem przywita wspólnie z nami nowy rok.

W tym roku Sylwester w Krakowie świętować będziemy na trzech scenach. Na Rynku Głównym (program powyżej) jak również na Placu Wolnica i Aleji Róż.

Szczegóły dotyczące Sylwestra w Krakowie znajdą Państwo na stronie  http://sylwester.krakow.pl/program/

Click to comment

Most Popular

To Top