Connect with us
11 nowe czyzyny fot newbridge 7 - Prezenty na Dzień Kobiet w Nowych Czyżynach!

Rozrywka

Prezenty na Dzień Kobiet w Nowych Czyżynach!

11 nowe czyzyny fot newbridge 7 150x150 - Prezenty na Dzień Kobiet w Nowych Czyżynach!

Atrakcje na Dzień Kobiet w Krakowie? Jednym z miejsc, które będzie świętować jest centrum handlowe Nowe Czyżyny. Od 3 do 5 marca będzie można tam wziąć udział w specjalnym konkursie, a także odebrać wyjątkowe upominki. Z kolei 5 marca zorganizowane zostaną m.in. bezpłatne konsultacje beauty. 
Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji warto wybrać się do Nowych Czyżyn przy ul. Medweckiego 2, które w najbliższy weekend będzie rozpieszczać panie. Co przygotowano? Każdy, kto w dniach od 3 do 5 marca, w godz. od 10 do 16 zrobi zakupy w tym krakowskim centrum handlowym o wartości min. 100 zł będzie mógł wziąć odebrać wyjątkową nagrodę.
– Z myślą o paniach przygotowaliśmy do wyboru zestawy kosmetyków do pielęgnacji dłoni i stóp od Silcare, a także zestawy kosmetyków do ciała oraz włosów marki Ziaja. Warto się spieszyć, ponieważ ilość nagród jest ograniczona – informuje Anna Brzozowska, przedstawicielka Nowych Czyżyn w Krakowie.
To jednak nie koniec atrakcji. W tych samych dniach, tj. od 3 do 5 marca, zorganizowany zostanie konkurs. Wśród nagród znajdzie się m.in. damski rower miejski, a także kosze piknikowe. W zabawie będą mogły wziąć udział również osoby, które wydały min. 100 zł, zachowały paragony i okazały je w punkcie obsługi konkursu. Również osoby dla których w danym dniu zabraknie nagród gwarantowanych, będą mogły odebrać specjalny kupon i wziąć udział w konkursie.
Na pozostałe panie już 5 marca czekać będą quizy z upominkami ze sklepów m.in. Greenpoint, Pierre Cardin, Orsay, Czas na Herbatę, Verbrasi, Flying Tiger, Leroy Merlin, Pizza Domino’s, Douglas oraz kwiaciarni Multiflora. Odwiedzające Nowe Czyżyny będą mogły również zadbać o swoje zdrowie i urodę. Pomogą w tym konsultantki z Yves Rocher oraz Silcare, które 5 marca w godz. od 10 do 16 doradzą m.in. jak pielęgnować skórę i wykonać perfekcyjny manicure. Ponadto, pod okiem specjalistów z Kodano Optyk, będzie można także wykonać bezpłatne badanie wzroku.
– Chcemy, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo. Dlatego oprócz licznych konkursów z nagrodami i rabatów w sklepach, będzie można skorzystać z porad specjalistów i odprężyć się w strefie relaksu – informuje Anna Brzozowska.
Dodatkowo na pasażu centrum handlowego powstanie kafejka w stylu vintage, w której 4 i 5 marca każda krakowianka będzie mogła wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w kobiecym gronie np. z przyjaciółką lub inną bliską osobą. Z kolei w sobotę Czas na Herbatę, kawiarnia Nakielny i restauracja Olimp przygotowały degustację naparów oraz słodki poczęstunek. Zarówno konsultacje ze specjalistami, kącik fotograficzny, jak i degustacje będą bezpłatne.
Wszystkie atrakcje przygotowane na Dzień Kobiet odbędą się na pasażu centrum handlowego Nowe Czyżyny przy wejściu do hipermarketu Carrefour.
***
Centrum Nowe Czyżyny zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Medweckiego 2. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię 31 tys. m kw. GLA i liczy sobie 77 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Leroy Merlin, Jysk, RTV Euro AGD, home&you, Douglas, Rossmann, Orsay, Big Star, Pepco, KFC i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji ponad 850 miejsc postojowych. Centrum handlowe znajduje się w portfolio Newbridge Poland. Zarządcą jest Apsys Polska S.A./ nowe-czyzyny.

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top