Ponowne otwarcie Muzeum Etnograficznego w Krakowie

by admin
0 comment

Już dziś, 29 maja 2020 roku, Muzeum Etnograficzne w Krakowie zostaje ponownie otwarte dla Zwiedzających. W trosce o komfort naszych gości wprowadziliśmy kilka zasad, które pozwolą na bezpieczne oglądanie naszych ekspozycji.

Wystawa stała będzie czynna od wtorku do niedzieli, od 10.00 do 19.00, z przerwą techniczną w ciągu dnia (13.00–15.00), przeznaczoną na dezynfekcję powierzchni wspólnych.

Ograniczyliśmy liczbę jednocześnie zwiedzających osób do 6 na każdym piętrze. Muzeum pozostaje niedostępne dla grup, do odwołania. Nie organizujemy również zwiedzania ekspozycji z przewodnikiem (wyjątkiem są tłumacze PJM).

Na miejscu prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów od drugiej osoby (zasada ta nie dotyczy opiekunów dzieci oraz opiekunów osób z niepełnosprawnościami).

Ze względów bezpieczeństwa szatnia w Muzeum pozostanie zamknięta, z wyjątkiem pory deszczowej. Zapraszamy do korzystania z zamykanych szafek.

Prosimy o zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcję rąk. Na miejscu są dostępne płyn do dezynfekcji oraz – dla chętnych – jednorazowe rękawiczki.

Nowy cennik

Obniżamy ceny biletów na wystawę stałą. Bilet normalny proponujemy w cenie 10 złotych, ulgowy w cenie 5 złotych, a rodzinny (minimum trzy osoby, w tym dwie osoby dorosłe + 1 dziecko lub 1 osoba dorosła + 2 dzieci) w cenie 15 złotych.

Przypominamy, że niedziela jest dniem wolnego wstępu na ekspozycję stałą.

Informacje o pozostałych zniżkach: www.etnomuzeum.eu/informacje-o-znizkach

Więcej informacji:
https://etnomuzeum.eu/ponowne-otwarcie-mek

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej