Pokój zagadek ze smokiem nagrodą w konkursach podczas 22 Wielkiej Parady Smoków

Wejście do przygodowego pokoju zagadek „Klątwa Smoka” będzie jedną z nagród w konkursach dla dzieci i rodzin podczas pikniku organizowanego w ramach Wielkiej Parady Smoków. Piknik odbędzie się 3 i 4 czerwca br. na Bulwarach Wiślanych pod Wzgórzem Wawelskim.  Fundatorem tej nagrody jest partner tegorocznej parady – Gamescape z Krakowa.

klatwa smoka gamescape 300x235 - Pokój zagadek ze smokiem nagrodą w konkursach podczas 22 Wielkiej Parady Smoków
DCIM100GOPROGOPR0293.JPG

Bezpłatne wejściówki na „Klątwę Smoka”

Uczestnicy, którzy wezmą udział w konkursach organizowanych podczas Smoczego Pikniku będą mogli walczyć o bezpłatne wejściówki do przygodowego escape roomu – „Klątwa Smoka”.

„Inspiracją do stworzenia pokoju zagadek „Klątwa Smoka” były nie tylko legendy o smoku wawelskim, ale przede wszystkim coroczna Wielka Parada Smoków. Ogrom kreatywności jakiej doświadczyłyśmy na każdym pokazie był tak stymulujący, że postanowiłyśmy by również nasz escape room posiadał własnego smoka, i podobnie jak smok wawelski, był stałą wizytówką Krakowa.” – powiedziała Magdalena Budek, właścicielka Gamescape i projektantka gier edukacyjnych.

Bezpieczeństwo i zabawa

Na zwycięzców czeka zabawa w konwencji poszukiwacza przygód, angażujące zagadki i teatralny wystrój. Bezpieczeństwo graczy gwarantuje stały monitoring pomieszczenia, system przycisków „panic buttons”, otwarte drzwi, system podpowiedzi i stała opieka Mistrza Gry. W „Klątwę Smoka” można zagrać w Gamescape przy ulicy Kościuszki 74 w Krakowie.

*************

Gamescape powstała w 2015 roku w Krakowie. Jej misją jest łączenie edukacji i zabawy w wyzwalaniu talentów i potencjałów, integrowanie zespołów poprzez aktywację współpracy, wykorzystania logicznego myślenia i działania pod presją czasu. Jest jedną z największych firm w branży escape room w kraju, jedną
z najstarszych w Krakowie. Od ponad 8 lat zespół Gamescape projektuje i tworzy gry miejskie, obiektowe
i rozrywkę w stylu escape rooms w wersji pozytywnej – Adventure Rooms – stacjonarnie, mobilnie i online, dla klienta indywidualnego i grup zorganizowanych. Grywalizacja, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) to stałe elementy oferowanych wrażeń. Twórcy Gamescape mają na koncie ponad 14 wybudowanych pokoi zagadek, ponad 270 przeprowadzonych gier miejskich, a z ich oferty skorzystało już 25 tyś. osób. Gamescape jest współautorem m.in. „Filharmonia Escape Room” – prestiżowego projektu organizowanego dla Filharmonii Krakowskiej, a także laureatem projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Galeria Marzeń – zagrajwsztuke.pl.

Więcej informacji na temat Gamescape na stronie www.gamescape.pl

Patronat medialny

Prezentacja 81. Tour de Pologne już 17 lipca w TVP Sport!

Tylko kilka dni pozostało do oficjalnej prezentacji Tour de Pologne....

Edukacja żywieniowa kobiet w ciąży i po porodzie

Udział w realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków miasta...

Wystawa pt: “Wałek ART”

To zbiór prac tematycznie różnych z pracowni Doroty Wałek,...

Wielki Festyn Franciszkański w Wieliczce. Niedziela 23 czerwca 2024

Już w najbliższą niedziele 23 czerwca 2024 r. od...

Wojownicy Maryi Kraków zapraszają wszystkich mężczyzn!

Kim są Wojownicy Maryi? Poznajmy się bliżej! Wojownicy Maryi to...

Czytaj również

Popularne kategorie