Connect with us
2.klatwa smoka gamescape - Pokój zagadek ze smokiem nagrodą w konkursach podczas 22 Wielkiej Parady Smoków

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Pokój zagadek ze smokiem nagrodą w konkursach podczas 22 Wielkiej Parady Smoków

Wejście do przygodowego pokoju zagadek „Klątwa Smoka” będzie jedną z nagród w konkursach dla dzieci i rodzin podczas pikniku organizowanego w ramach Wielkiej Parady Smoków. Piknik odbędzie się 3 i 4 czerwca br. na Bulwarach Wiślanych pod Wzgórzem Wawelskim.  Fundatorem tej nagrody jest partner tegorocznej parady – Gamescape z Krakowa.

klatwa smoka gamescape 300x235 - Pokój zagadek ze smokiem nagrodą w konkursach podczas 22 Wielkiej Parady Smoków

DCIM100GOPROGOPR0293.JPG

Bezpłatne wejściówki na „Klątwę Smoka”

Uczestnicy, którzy wezmą udział w konkursach organizowanych podczas Smoczego Pikniku będą mogli walczyć o bezpłatne wejściówki do przygodowego escape roomu – „Klątwa Smoka”.

„Inspiracją do stworzenia pokoju zagadek „Klątwa Smoka” były nie tylko legendy o smoku wawelskim, ale przede wszystkim coroczna Wielka Parada Smoków. Ogrom kreatywności jakiej doświadczyłyśmy na każdym pokazie był tak stymulujący, że postanowiłyśmy by również nasz escape room posiadał własnego smoka, i podobnie jak smok wawelski, był stałą wizytówką Krakowa.” – powiedziała Magdalena Budek, właścicielka Gamescape i projektantka gier edukacyjnych.

Bezpieczeństwo i zabawa

Na zwycięzców czeka zabawa w konwencji poszukiwacza przygód, angażujące zagadki i teatralny wystrój. Bezpieczeństwo graczy gwarantuje stały monitoring pomieszczenia, system przycisków „panic buttons”, otwarte drzwi, system podpowiedzi i stała opieka Mistrza Gry. W „Klątwę Smoka” można zagrać w Gamescape przy ulicy Kościuszki 74 w Krakowie.

*************

Gamescape powstała w 2015 roku w Krakowie. Jej misją jest łączenie edukacji i zabawy w wyzwalaniu talentów i potencjałów, integrowanie zespołów poprzez aktywację współpracy, wykorzystania logicznego myślenia i działania pod presją czasu. Jest jedną z największych firm w branży escape room w kraju, jedną
z najstarszych w Krakowie. Od ponad 8 lat zespół Gamescape projektuje i tworzy gry miejskie, obiektowe
i rozrywkę w stylu escape rooms w wersji pozytywnej – Adventure Rooms – stacjonarnie, mobilnie i online, dla klienta indywidualnego i grup zorganizowanych. Grywalizacja, fabularny suspens i nowoczesna technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) to stałe elementy oferowanych wrażeń. Twórcy Gamescape mają na koncie ponad 14 wybudowanych pokoi zagadek, ponad 270 przeprowadzonych gier miejskich, a z ich oferty skorzystało już 25 tyś. osób. Gamescape jest współautorem m.in. „Filharmonia Escape Room” – prestiżowego projektu organizowanego dla Filharmonii Krakowskiej, a także laureatem projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Galeria Marzeń – zagrajwsztuke.pl.

Więcej informacji na temat Gamescape na stronie www.gamescape.pl

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top