Connect with us
mozaika loteria 550x550 www - Podróż za jeden paragon. Lutowa loteria Mozaiki

Rozrywka

Podróż za jeden paragon. Lutowa loteria Mozaiki

mozaika loteria 550x550 www 150x150 - Podróż za jeden paragon. Lutowa loteria Mozaiki

Już jeden paragon może być początkiem super przygody. Zachęca do niej krakowska
MOZAIKA swoją loterią zakupową. Kto jeszcze w lutym ruszy do Mozaiki na zakupy, ten być może wkrótce wybierze się w świat z biurem podróży ITAKA. Czy też z rodziną lub przyjaciółmi do parku rozrywki Energylandia w Zatorze.

Na uczestników loterii czeka 18 voucherów wycieczkowych biura podróży ITAKA o wartości 2000 zł każdy oraz 26 karnetów 4-osobowych do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. To aż 44 nagrody, więc całkiem realna szansa na wygraną.

Przygodzie można sprzyjać do 28 lutego. „Biletem” do wygranej jest paragon (lub maksymalnie 2) za zakupy w sklepach Mozaiki o wartości co najmniej 150 zł, zrealizowane w okresie trwania loterii.

Kupony loteryjne można wypełniać na stoisku obsługującym loterię, które jest czynne w dni pracy centrum w godzinach 9:00 – 21:00. Co ważne, nie ma limitu, jeśli chodzi o częstotliwość rejestracji kuponów. Uczestnicy mogą zwielokrotnić swoje szansę na wygraną rejestrując i wrzucając ich więcej do loteryjnej urny.

Losowanie nagród odbędzie się 1 marca w dyrekcji centrum. Nad jego prawidłowością czuwać będzie kancelaria wyspecjalizowana w grach i loteriach oraz członkowie Komisji.

O GALERII MOZAIKA

Mozaika jest położona w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim – bardzo uczęszczanej i świetnie skomunikowanej części miasta, przy trasie w kierunku Wieliczki. Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, w tym tramwajowej, a także indywidualnej samochodowej. Pobliski węzeł autostradowy A4 znacznie powiększa strefę zasięgu centrum. Klientami Mozaiki będą więc nie tylko mieszkańcy ok. 65-tysięcznej XII dzielnicy miasta, lecz także osoby często tędy przejeżdżające.

Dla satysfakcji klientów wśród najważniejszych najemców MOZAIKI są: nowoczesny sklep Kaufland
o pow. 7 400 m kw., duży market budowlany OBI, a także kilku innych wiodących najemców, w tym: Rossmann, Deichmann, RTV Euro AGD, Maxi Zoo. W MOZAICE znajduje się także strefa food court, w której klienci znajdą nowoczesne koncepty gastronomiczne.

4FI – polsko-niemiecka grupa inwestycyjna – stworzyła MOZAIKĘ po przejęciu obiektu od TESCO.
W procesie zmian lokalny zespół 4FI wspierany był przez BNP Paribas Real Estate Poland, który
odpowiada za wynajem i zarządzanie nieruchomościami.

O FIRMIE 4FI

Firma 4FI została założona w 2016 roku i inwestuje w trzech obszarach: nieruchomości, rozwijających się korporacji oraz fitness, zdrowia i stylu życia. Z dawnego biura rodzinnego powstała platforma inwestycyjna z oddziałami we Frankfurcie, Berlinie i Warszawie. Głównymi udziałowcami 4FI są dwaj niemieccy przedsiębiorcy, którzy mają ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Dziś portfel nieruchomości grupy obejmuje kilka aktywów w Polsce i Niemczech, które przechodzą transformację, tworząc nowoczesne sąsiedzkie centra zakupów – porównywalne z tym w Krakowie (MOZAIKA).

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top