Planszówki w klubie osiedlowym K2O

by admin
0 comment
klub osiedlowy k2o mieszkaj w miescie krakow bronowice fot. j.paszko 300x225 - Planszówki w klubie osiedlowym K2O

Klub osiedlowy K2O – Mieszkaj w Miescie – Krakow – Bronowice – Fot. J.Paszko 

W najbliższą niedzielę 19.01 w godzinach 15:00–18:00 na osiedlu Mieszkaj w Mieście w klubie osiedlowym K2O odbędzie się spotkanie planszówkowe. Do dyspozycji będzie kilkadziesiąt różnych gier – znajdzie się coś dla graczy w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania, a zasady poszczególnych planszówek chętnie objaśnią eksperci ze stowarzyszenia Gralicja, które jest doskonale znane z organizacji tego typu wydarzeń w Krakowie. To świetna okazja, by poznać świat planszówek, zagrać w nowe tytuły, porozmawiać z innymi entuzjastami gier planszowych i nawiązać nowe znajomości.

logo k2o 300x212 - Planszówki w klubie osiedlowym K2OWśród dostępnych gier znajdą się zarówno największe hity, jak i nowości. Będzie można zagrać m.in. w następujące tytuły: Kociaki łobuziaki, Ubongo, Lisek Urwisek, Klub Detektywów, Kolejowy Szlak, Na skrzydłach, Azul, Reef, Szarlatani z Pasikurowic, Kartografowie.

Wydarzenie ma charakter otwarty, nie obowiązują zapisy. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych.

Klub osiedlowy K2O, osiedle Mieszkaj w Mieście
ul. Wizjonerów 2/178

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/424303578456842/

Fanpage K2O: https://www.facebook.com/klubK2O/

Fanpage stowarzyszenia Gralicja: https://www.facebook.com/gralicjaofficial/

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej