Connect with us
banner persistent cx world tour scaled 1 - Persistent otwiera biuro w Polsce, rozszerzając tym samym obszar działalności w Europie

Biznes

Persistent otwiera biuro w Polsce, rozszerzając tym samym obszar działalności w Europie

I wzmacnia możliwość dostaw usług w modelu nearshore.

Persistent Systems (BSE i NSE: Persistent), międzynarodowa firma zajmująca się inżynierią cyfrową, otworzyła pierwsze biuro w Polsce, rozszerzając tym samym swoje usługi w Europie. Polskie biuro, które zlokalizowane jest w Krakowie uzupełni globalną strukturę firmy. Odział ma odegrać kluczową rolę w napędzaniu cyfrowej transformacji dla klientów z różnych branż i zapewnić lokalnym specjalistom IT szerokie możliwości rozwoju kariery poprzez tworzenie najnowocześniejszego oprogramowania i rozwiązań cyfrowych.

Polska jest dla Persistent ważnym ośrodkiem innowacji technologicznych, który oferuje wiele korzyści, w tym dostęp do szerokiej puli talentów, dynamiczny ekosystem, dojście do kluczowych rynków i łatwość prowadzenia działalności gospodarczej. Branża technologiczna w kraju rozwija się, biorąc pod uwagę jego centralne położenie w Europie, wzrost gospodarczy, ekosystem start-up’ów i rosnące zainteresowanie ze strony hiperskalerów, którzy zakładają tu swoje oddziały.

Persistent planuje rozszerzyć centrum inżynieryjne o dodatkowe kompetencje takie jak: inżynieria chmury i produktu, dane i analityka, a także zatrudnić ekspertów ds. satysfakcji klienta. Firma zamierza wykorzystać te umiejętności i swoją wiedzę z zakresu inżynierii cyfrowej poprzez rekrutację w naszym kraju wykwalifikowanych pracowników na różnych stanowiskach.

Rajasekar Sukumar, Senior Vice President – Europe w Persistent, powitał nowy team w obecności innych liderów i członków zespołu.

Otwarcie biura w Polsce oznacza kontynuację naszej europejskiej ekspansji. Wdrażanie innowacji i różnorodność geograficzna nie tylko pomogą nam zwiększyć obecne kompetencje, ale także stworzą nowe możliwości dla klientów i członków zespołu. W dzisiejszym świecie napędzanym technologią, staramy się wyznaczać kolejne etapy rozwoju i angażujemy się w poszerzanie naszej ekspertyzy tak, żeby dostarczyć jak najlepsze, często niestandardowe rozwiązania naszym klientom – powiedział Sandeep Kalra, CEO i Executive Director, Persistent.

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top