Pałac Krzysztofory oraz Muzeum Podgórza w Krakowie ponownie otwarte od 19 maja 2020!

by admin
0 comment

Odkryj Kraków z Muzeum Krakowa – bądź turystą w swoim mieście!
Od 19 maja zapraszamy do naszych dwóch kolejnych oddziałów. W Pałacu Krzysztofory możecie odkryć fenomen Krakowa na wystawie Cyberteka. Kraków czas i przestrzeń. Historię transportu kolejowego przybliży ekspozycja czasowa Krakowskie drogi żelazne w Muzeum Podgórza. Uwaga! Wystawa stała Miasto pod kopcem Kraka nie będzie jeszcze dostępna.
Pamiętajcie o maseczkach na twarzy, zachowajcie dystans od innych zwiedzających i koniecznie zapoznajcie się z nowym regulaminem zwiedzania:

Pałac Krzysztofory: https://bit.ly/cyberteka
Muzeum Podgórza: https://bit.ly/MuzeumPodgorza

Odkryj Kraków na nowo!

Przypominamy i zapraszamy do zwiedzania Barbakanu, Murów Obronnych, Wieży Ratuszowej oraz Muzeum Nowej Huty. Niebawem otworzymy dla Was kolejne oddziały. Cieszymy się, że ponownie będziemy mogli się z Wami spotkać. W trosce o zapewnienie pełnego bezpieczeństwa zwiedzającym
i pracownikom przygotowujemy nowe zasady zwiedzania.

Bądźcie z nami na bieżąco! Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, gdzie będziemy informować o otwarciach kolejnych oddziałów i o innych akcjach w Muzeum Krakowa.

Muzealna akcja Odkryj Krakówwpisuje się w miejską kampanię Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków, ogłoszoną przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Do zobaczenia

Źródło: Informacja Prasowa

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej