Nowe zajęcia w MOCAK-u dla najmłodszych dzieci i ich opiekunów!

mocak 750x500 - Nowe zajęcia w MOCAK-u dla najmłodszych dzieci i ich opiekunów!

Zapraszamy na nowe punkty w programie Muzeum skierowane do dzieci do lat trzech i ich opiekunów. Rozpoczynamy nowe cykle:

  • Warsztaty muzyczne Dla ucha malucha

Dla ucha malucha to rodzinne zajęcia umuzykalniające. Muzyka jest świetnym narzędziem komunikacji i budowania więzi. Poznamy wspólnie rytmy, melodie i brzmienia różnych instrumentów. Będziemy razem bawić się i śpiewać! Więcej informacji >>

  • Do dzieła! Warsztaty inspirowane pracami z Kolekcji MOCAK-u

Do dzieła! to zajęcia uwrażliwiające maluchy na kolory, zapachy oraz faktury. Za każdym razem pomysł na zabawę zaczerpniemy z innego dzieła znajdującego się w Kolekcji MOCAK-u. Postaramy się rozwijać idee zawarte w pracach, a przy okazji twórczo się pobrudzić. Będzie to przeżycie dla najmłodszych, ale również dla rodziców, którzy będą mieli czas, by poznać prace i o nich porozmawiać. Każde spotkanie to jedno dzieło sztuki i dużo zabawy! Więcej informacji >>

  • Spacerówka. Zwiedzanie wystaw z przewodnikiem

Spacerówka to cykl oprowadzań po aktualnych wystawach dostosowany do potrzeb opiekunów i opiekunek najmłodszych dzieci, służący także wspólnej integracji.

Rezerwacje miejsc oraz wszelkie dodatkowe informacje: 
Dział Wiedzy o Sztuce, tel. 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9-16),
edukacja@mocak.pl

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!