Najsłodszy rekord Guinnessa. Pobij go z Wawelem!

by admin
0 comment

guinness wawel grafika 213x300 - Najsłodszy rekord Guinnessa. Pobij go z Wawelem!Już 2 czerwca w Krakowie, podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity będzie miało miejsce wyjątkowo słodkie wydarzenie. Tego dnia marka Wawel wspólnie z uczestnikami Festiwalu podejmie słodką próbę pobicia Światowego Rekordu Guinnessa w… jednoczesnym otwieraniu słodyczy. Serdecznie zapraszamy! Pokażmy, jak jest nas dużo – będzie naprawdę słodko.

Bijemy słodki rekord

Marka Wawel ma wyjątkową propozycję dla wszystkich fanów słodkości z Krakowa i nie tylko! Już 2 czerwca, podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity, w Centrum Sportu Parkowa, przy ulicy Parkowej 12A, od godziny 14:00, marka razem z podopiecznymi Fundacji „Wawel z Rodziną”, a także z innymi uczestnikami Festiwalu podejmie próbę zdobycia niezwykłego rekordu Guinnessa – w jednoczesnym otwieraniu słodyczy. Słodkości Wawel, które będą otwierane, by pobić ten rekord to pyszne owocowe galaretki Fresh & Fruity, których z pewnością nie zabraknie na tym niezwykłym wydarzeniu.

Moc kolorowych atrakcji

Na miejscu na wszystkich czeka słodka strefa Wawel, a w niej wyjątkowe atrakcje: Trampolina Fresh & Fruity, na której można skakać do woli i obsypywać się kolorowym pudrem, Krówkowa Zagroda – idealna na chwilę odpoczynku, a także marka Tofflairs, która w ramach akcji Free Hugs będzie namawiać do przytulania oraz Strefa Żelków, w której będzie można wystartować w wyścigu w workach i zdobyć nagrodę – strzał z kolorowej bazooki! Moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji czekają także w Wawel Trucku. Pierwsza tego typu interaktywna ciężarówka zaparkuje na terenie Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity, zapewniając niezapomnianą zabawę i oczywiście słodycze dla każdego, kto odwiedzi jej wyjątkowe wnętrze.

Zapraszamy – to będzie naprawdę słodki dzień!

Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym TVP 3 Kraków.

Więcej szczegółów dot. wydarzenia na stronie: https://pl-pl.facebook.com/WawelSlodycze

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej