Nabór na zajęcia taneczne w SCKM

SCKM

Pracownia Tańca Współczesnego

Stwarzamy warunki do realizacji własnych zamierzeń i wizji artystycznych. Jeśli chcesz podjąć nowe wyzwania w dziedzinie choreografii i zaprezentować je na scenie, przygotowywać własne spektakle taneczne, brać udział w projektach interdyscyplinarnych lub zwiększyć świadomość władania własnym ciałem – zapraszamy! A jeśli jesteś zainteresowany tańcem głównie z perspektywy widza – Scena Tańca Współczesnego zaprasza na wspaniałe spektakle i pokazy zarówno młodych talentów, jak i znanych artystów.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 21 lat (do 25 lat w przypadku kontynuowania zajęć).

W ramach Pracowni Tańca Współczesnego prowadzone są zajęcia w czterech grupach:

Zajęcia z Techniki Tańca

Proponujemy pragnącym zwiększyć świadomość własnego ciała, poznać nowy lub inny styl taneczny. 

Taniec współczesny – grupa otwarta dla uczestników z różnym stopniem zaawansowania.
Zapraszamy uczestników od 13 lat.

TeatrCiąglewRuchu

Grupa Repertuarowa przygotowująca do występów na scenie. Umożliwia wspólne poszukiwania tematów, dyskusje, spory i kreowanie języka ruchowego dopasowanego do określonej choreografii.
Zapraszamy uczestników od 13 lat.

Grupa Młodych Choreografów

Skupia ludzi chętnych do tworzenia własnych choreografii pod okiem pedagoga.
Zapraszamy uczestników od 13 lat.

Tańce z Wyobraźnią

Wprowadzają dzieci w różnorodny świat tańca poprzez poznawanie elementów ruchu (przestrzeń, czas, energia) i ciała. Podczas zajęć skupiamy się na: uwalnianiu wyobraźni ruchowej, rozwijaniu zdolności motorycznych, współpracy w grupie, rozwijaniu indywidualnego sposobu poruszania całym ciałem, wyrabianiu pamięci ruchowej i orientacji w przestrzeni. Efektem całorocznej pracy uczestników zajęć jest pokaz w formie improwizacji tanecznej.
Zapraszamy uczestników w wieku od 7-10 lat.

Zapisy: tel.: +48 12 430 50 90, biuro@sckm.krakow.pl, martapietruszka@vp.pl

Tu Tu – Balet

Na zajęciach dzieci poznają elementy tańca klasycznego, podstawowe kroki tańców ludowych, tańca współczesnego oraz improwizację muzyczno-ruchową.

Takie połączenie pozwala na wszechstronny rozwój dziecka, zagłębienie się w tajniki baletu, ale też w uzupełniające techniki tańca oraz wzmocnienie ciała młodych artystów (ćwiczenia na podłodze, streching), a co za tym idzie różnorodnych utworów muzycznych.

Lekcje te wzbogacone są o interpretację muzyki oraz o cały wachlarza zabaw, które tworzone są wraz z początkującymi adeptami sztuki tańca oraz baletu.

Nabór na zajęcia:

1. uzupełniający do istniejącej grupy Tu-Tu dla dzieci w wieku 6-7 lat
2. nabór do nowej grupy dla dzieci w wieku 4-5 lat

Szczegółowa informacja o rekrutacji na zajęcia i wymaganych dokumentach.
Zapisy: ka.pamula@gmail.com

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!