Connect with us
marzec w ice krakow - #MocWydarzeń - Marzec w Centrum Kongresowym ICE Kraków

Kultura

#MocWydarzeń – Marzec w Centrum Kongresowym ICE Kraków

Koncert dziesięciu uzdolnionych tenorów, spektakl inspirowany filmem Paolo Genovese „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, koncert „Jubileusz 25 lat na scenie” Piotra Rubika, największe w Polsce targi pracy i praktyk oraz kongres inwestycyjny, a także cztery koncerty oddające hołd muzycznym legendom, takim jak Frank Sinatra, Queen, Scorpions i Led Zeppelin – to tylko kilka z wielu wydarzeń, które odbędą się w marcu i na które już teraz zapraszamy Państwa do ICE Kraków!

 Marzec w ICE Kraków:

 • 03 – koncert 10 Tenorów
 • 03 – koncert Scorpion’s Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell
 • 03 – koncert „Jubileusz 25 lat na scenie” Piotra Rubika
 • 03 – spektakl „Dobrze się kłamie”
 • 03 – koncert Sylwii Grzeszczak
 • 03 – koncert „Odnawiam dusze” Jacka Cygana
 • 03 – Państwowy Akademicki Ansambl Pieśni i Tańca Gruzji „Rustavi”
 • 03 – koncert Tribute to Led Zeppelin
 • 03 – Morphing Chamber Orchestra „Cztery pory roku – Multivisual Concert”
 • 03 – Targi Absolvent Talent Days
 • 03 – koncert Queen Forever
 • 03 – koncert Matt Dusk Sings Sinatra
 • 25-26.03 – kongres Invest Cuffs 2022
 • 03 – III międzynarodowa konferencja Miasta Historyczne 3.0.

Szczegółowy opis wydarzeń:

 

 • 2 marca, godz. 19.00 – koncert 10 Tenorów

 

Koncert polsko-ukraińskiej grupy wokalnej 10 Tenorów, która tego wieczoru wykona dla Państwa znane ballady rockowe, najpopularniejsze utwory z gatunku pop, arie operowe, a także piosenki ludowe. Tenorzy tworzący grupę znani są z szerokiego repertuaru, a także perfekcji, z jaką wykonują muzykę. Nie boją się żadnych wyzwań wokalnych, o czym warto przekonać się podczas najbliższego koncertu zespołu w ICE Kraków.

 

Organizator: Agencja Brussa

Bilety: www.kupbilecik.pl/imprezy/55123/Krak%C3%B3w/10+Tenor%C3%B3w/

 

 

 • 3 marca, godz. 19.00 – Scorpion’s Songs Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell

 

Legenda Scorpions, Herman Rarebell, nadaje hitom tego zespołu nowego blasku.

W złotych latach grupy (1977 – 1996) był jej perkusistą. Teraz, w wieku 70 lat, wraz ze swoim zespołem Hurricane Orchestra wybiera się w trasę koncertową po Europie. Fani w Niemczech, Austrii, Polsce, Czechach, na Słowacji i Ukrainie będą mieli możliwość zobaczyć jeszcze raz na żywo perkusistę, który podczas koncertu zaprezentuje hity zespołu Scorpions zaaranżowane na instrumenty orkiestrowe. Nie możemy się doczekać, aż Rock You Like a Hurricane wybrzmi w ICE Kraków w nowej, symfonicznej wersji!

 

Organizator: Piosenka Plus

Bilety: www.eventim.pl/event/herman-rarebell-scorpions-songs-symphonic-ice-krakow-congress-centre-13595919/

 

 

 • 6 marca, godz. 19.00 – Piotr Rubik – „Jubileusz 25 lat na scenie”

 

Piotr Rubik obchodzi 25-lecie pracy na scenie. W koncercie przygotowanym na tę okazję usłyszymy największe przeboje artysty w wykonaniu znakomitych solistów, którzy na estradzie wraz z jubilatem oraz zaproszonym zespołem muzycznym przedstawią zupełnie nowe, czasem zaskakujące interpretacje tych jakże lubianych piosenek. Piotr Rubik opowie ciekawe historie związane z poszczególnymi utworami i zaprosi publiczność do wspólnego śpiewania. Wraz z bohaterem wydarzenia w koncercie wystąpią Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Marcin Januszkiewicz i Michał Gasz.

 

Organizator: YEA! YOUR EVENTS ART

Bilety: https://bilety.yea.com.pl/index.php/repertoire.html?id=6

 

 

 

 

 

 

 • 8 marca, godz. 17.30 i 20.15 – spektakl „Dobrze się kłamie”

 

Kinowy hit na deskach teatru. „Dobrze się kłamie”, jest przezabawnym spektaklem o skomplikowanych relacjach międzyludzkich, w którym zagrają dla Państwa wybitni polscy aktorzy.

Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na sumieniu poważne kłamstwa, a kto tylko nieco „ściemnia”? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra… Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.

Zwykły wieczór zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym jego przebieg wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. O tym, co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka, przekonamy się 8 marca w ICE Kraków.

 

Organizator: Adria Art

Bilety: https://biletyna.pl/spektakl/Dobrze-sie-klamie

 

 

 • 9 marca, godz. 20.00 – Sylwia Grzeszczak

 

Wyjątkowy koncert, największe przeboje oraz mnóstwo pozytywnej energii.

Sylwia Grzeszczak to nieprzeciętnie utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, znana z oryginalnego głosu oraz świetnej gry na pianinie. Połączenie tych umiejętności i talentów z gracją i łatwością przekuwa w kolejne hity. Podczas koncertu w ICE Kraków artystka zaprezentuje swoje największe przeboje, a także nowe aranżacje i piosenki.

 

Organizator: YEA! YOUR EVENTS ART

Bilety: https://bilety.yea.com.pl/index.php/repertoire.html?id=53

 

 

 • 10 marca, godz. 19.00 – Jacek Cygan, „Odnawiam dusze”

 

„Muzyka to jest życie, to są emocje, to jest miłość!” – mówi Jacek Cygan, zapraszając na wyjątkowy koncert zatytułowany „Odnawiam dusze”.

Czas wyruszyć w podróż przez twórczość jednego z najbardziej uznanych polskich autorów tekstów piosenek. Artysta obiecuje odkrywanie tajemnic ukrytych w jego słowach, śmiech oraz łzy wzruszenia, a wszystko to w doskonałej oprawie muzycznej i w wykonaniu wokalistek i wokalistów, którzy o piosenkach bohatera wieczoru wiedzą chyba wszystko!

Podczas koncertu wystąpią: Jacek Cygan, Anna Jurksztowicz, Kamila Klimczak, Zofia Nowakowska, Marcin Januszkiewicz, Jacek Wójcicki, Grzegorz Skawiński, w towarzystwie Kameleon Quintent pod kierownictwem Radosława Labahui.

 

Organizator: Adria Art

Bilety: https://adria-art.pl/wydarzenia/1452/koncert-j-cygan-w-koncercie-odnawiam-dusze-goscinnie-g-markowski-j-wojcicki-i-inni?utm_source=Sala_www_repertuar&utm_medium=ICE&utm_campaign=JacekCygan/Krakow

 

 

 

 • 12 marca, godz. 19.00 – Państwowy Akademicki Ansambl Pieśni i Tańca Gruzji „Rustavi”

Największy i najbardziej znany zespół pieśni i tańca Gruzji już od ponad półwiecza prezentuje międzynarodowej publiczności gruzińskie tańce narodowe oraz pieśni ludowe wykonywane na żywo przez chór. Występ, który mamy okazję obejrzeć, będzie dynamicznym show, pełnym barwnych kostiumów, emocjonujących pojedynków na szable, a także tańca połączonego z akrobacjami. Wszystkie te elementy mają swoje korzenie w kulturze Gruzji.

Organizator: WIANNA SP. Z O.O.

Bilety: https://www.ebilet.pl/klasyka/balet-taniec/rustavi/

 

 

 • 13 marca, godz. 19.00 – Tribute to Led Zeppelin

 

Led Zeppelin to znany wszystkim fanom muzyki rockowej brytyjski zespół, jeden z pionierów hard rocka, który zakończył działalność w 1980 roku. Dziś ta legendarna grupa doczekała się wydarzeń z serii „Tribute to…”, które organizuje agencja Viva Music.

Tacy wykonawcy, jak Queen, ABBA czy Pink Floyd mają wielu naśladowców, liczni artyści grają też na ich cześć koncerty typu „Tribute to…”. W przypadku Led Zeppelin jest nieco inaczej, ponieważ muzyka tego zespołu stawia przed wykonawcami wyjątkowe wymagania techniczne i wokalne. Jednak to właśnie na ucztę muzyki Led Zeppelin zapraszamy 13 marca. Kto chciałby powspominać i usłyszeć na żywo w wykonaniu świetnych instrumentalistów i zjawiskowego wokalisty takie utwory, jak: Good Times Bad Times, Baby I’m Gonna Leave You, Your Time Is Gonna Come, Rock and Roll, Immigrant Song, Kashmir czy wreszcie Stairway to Heaven, powinien natychmiast kupić bilety.

 

Organizator: VIVA MUSIC SP. Z O.O.

Bilety: https://www.panbilet.pl/wydarzenia/Krak%C3%B3w/1603/Tribute+to+Led+Zeppelin/

 

 

 • 14 marca, godz. 19.00 – Morphing Chamber Orchestra, „Cztery pory roku” – Multivisual Concert

 

Morphing Chamber Orchestra jest zdobywcą prestiżowej nagrody Fryderyk 2021 w kategorii Najlepszy Album Polski za Granicą za płytę „Desire” nagraną z Aleksandrą Kurzak.

Dwie różne epoki – dwa różne miasta – dwa różne spojrzenia na otaczający nas świat. Sielskie widoki zmieniających się pór roku zamknięte w cyklu Vivaldiego skontrastowane zostaną z pulsującą w rytm argentyńskiego tanga wizją kolorowego Buenos Aires według Piazzolli. Genialnym obrazom muzycznym towarzyszyć będą zawieszone nad sceną pięciometrowe maski, które ożywione efektownym mappingiem i światłem ukażą zmienne oblicza przyrody.

 

Organizator: Agencja Artystyczna Pro Musica

Bilety: https://www.eventim.pl/artist/cztery-pory-roku-multivisual-concert?affiliate=APL

 

 

 

 

 

 • 17 marca, od godz. 10.00 – Absolvent Talent Days

 

Największe targi pracy i praktyk w Polsce. Grupa Absolvent łączy młodych kandydatów do pracy z właściwymi pracodawcami – profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii z uwzględnieniem potrzeb i motywacji obu grup. Podczas tegorocznej odsłony targów uczestnicy wydarzenia nie tylko będą mogli spotkać się z czołowymi pracodawcami, ale także będą mieli możliwość konsultacji CV, zrobienia profesjonalnego zdjęcia oraz wzięcia udziału w interesujących warsztatach, szkoleniach i panelach dyskusyjnych, które przybliżą tajniki prowadzenia rozmów rekrutacyjnych.

 

Organizator: Grupa Absolvent

Rejestracja: https://www.absolvent.pl/talentdays/ 

 

 

 • 20 marca, godz. 19.00 – Queen Forever

 

Koncert zespołu Queen Forever to święto dla fanów brytyjskiej formacji rockowej Queen. Podczas dwugodzinnego występu grupa wykona na żywo wszystkie największe przeboje legendarnego zespołu, wśród których znajdą się m.in. Innuendo, Bohemian Rhapsody czy Barcelona. Queen Forever nie tylko podąża w ślad za brzmieniem legendarnej formacji, ale także przypomina jej sceniczny wizerunek, dając publiczności audiowizualne wrażenia i lekarstwo na nostalgiczną tęsknotę za Queen.

Organizator: BS LIVE EVENT

Bilety: https://www.ticketmaster.pl/event/queen-forever-bilety/20779

 

 

 • 21 marca, godz. 20.00 – Matt Dusk Sings Sinatra

 

Rok po nagraniu, które stało się złotym albumem – „Sinatra with Matt Dusk”, Matt Dusk powraca z kontynuacją – „Sinatra with Matt Dusk Vol. 2”, ponownie zaprosiwszy do współpracy znakomitych polskich wykonawców: Ewę Bem, Natalię Kukulską, Kubę Badacha i Andrzeja Piasecznego, by wspólnie przywołać muzyczną historię mistrza.

 

Artyści zabiorą słuchaczy w podróż do czasów elegancji i zmysłowości, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy: Come Fly with Me, I’ve Got You Under My Skin czy Fly Me to the Moon. Matt Dusk od lat czaruje jazzowo-swingującymi hitami, a publiczność koncertowa uwielbia go za atmosferę, jaką wprowadza podczas spotkań na żywo. Pochodzący z Kanady doświadczony wokalista, muzyk i kompozytor jest twórcą oryginalnych projektów z pogranicza jazzu, swingu i popu. Artysta sprzedał ponad milion albumów na całym świecie, ma w dorobku cztery złote i sześć platynowych albumów, a także liczne nagrody i nominacje. Polscy fani z pewnością pamiętają utwór My Way/Szczęście jest we mnie, będący muzycznym hołdem oddanym Zbigniewowi Wodeckiemu.

 

Organizator: Good Taste Production

Bilety: https://www.eventim.pl/event/matt-dusk-sings-sinatra-ice-krakow-congress-centre-14389255/

 

 • 25-26 marca, od godz. 8.55 – konferencja Invest Cuffs 2022

 

ICE Kraków Congress Centre stanie się pod koniec marca gospodarzem jednego z najważniejszych wydarzeń rynków inwestycyjnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej. Ósma edycja Konferencji, Targów oraz Gali Invest Cuffs przyciągnie 5 tysięcy uczestników, którzy w czterech salach wykładowych będą mieli możliwość wysłuchania 50 godzin wykładów prowadzonych przez ponad 100 prelegentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego. Udział jest całkowicie bezpłatny!

 

Organizator: Fundacja Invest Cuffs

Rejestracja: https://www.investcuffs.pl/rejestracja/

 

 • 28 marca, od godz. 10.00 – III międzynarodowa konferencja Miasta Historyczne 3.0. (wydarzenie online)

 

III międzynarodowa konferencja Miasta Historyczne 3.0. nosi tytuł „Miasta przyjazne turystyce – w poszukiwaniu nowego modelu atrakcyjności”. Konferencja będzie poświęcona zmianie podejścia miast historycznych – w szczególności dotkniętych zjawiskiem overtourismu – do strategii odbudowania turystyki w kontekście aktualnych trendów i skutków pandemii COVID-19.

Zaproszeni prelegenci w trakcie trzech paneli dyskusyjnych podejmą takie zagadnienia, jak wyzwania dla przedsiębiorczości turystycznej po COVID-19, turystyka a dziedzictwo kulturowe oraz lokalna wspólnota na rzecz polityki turystycznej. Spytają: czy turystyka w miastach może być zrównoważona i jak ją rozumieć? Jakie są granice komercjalizacji turystycznej dziedzictwa? Jak budować lokalne struktury partnerstwa na rzecz turystyki? Te i inne kwestie spróbują rozwiązać zaproszeni goście, wśród których obecność zapowiedzieli przedstawiciele miast historycznych, m.in. Bolonii, Bragi, Dubrownika, Genui i Wenecji.

 

Organizator: Miasto Kraków

Darmowa rejestracja: https://historicalcity.eu/

Wszystkie wydarzenia realizujemy w reżimie sanitarnym zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Po więcej informacji o nadchodzących imprezach, zmianach w kalendarium i obowiązujących w obiekcie zasadach sanitarnych zapraszamy na stronę www.icekrakow.pl.

W poniższym kalendarium prezentujemy wyłącznie wydarzenia otwarte dla publiczności, na które są jeszcze bilety. Imprezy o charakterze zamkniętym lub takie, które są już wyprzedane, zgodnie z wolą naszych kontrahentów nie są komunikowane.

Operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków jest KBF – miejska instytucja kultury działająca na rzecz rozwoju przemysłów kreatywnych, biznesu, turystyki kulturalnej, branży spotkań i przemysłów czasu wolnego.

www.kbf.krakow.pl

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top