Connect with us
z3 - Młodym ludziom losy naszej planety nie są obojętne!

Kraków Pisze

Młodym ludziom losy naszej planety nie są obojętne!

invECO to projekt społeczny jest tworzony przez osoby zainteresowane ekologią i chcące działać na rzecz poprawy stanu środowiska. Ich główną misją jest poszerzanie świadomości na temat kryzysu klimatycznego i jego skutków, edukacja oraz zaangażowanie w działalność proekologiczną.

openchange plakat 2 212x300 - Młodym ludziom losy naszej planety nie są obojętne!Młodzi organizują warsztaty, prelekcje w szkołach, prowadzą social media i podcast na Spotify “patrząc dalEKO”. Aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców współpracują z innymi twórcami i firmami.

Ich najbliższym działaniem jest wydarzenie Open Change. Przyjdź, wymień, pokochaj.

Miliardy kupowanych ubrań rocznie, zmarnowane surowce, pracujące dzieci, brak pitnej wody, czystego powietrza i godnych warunków pracy- z tym mierzymy się na co dzień…

Ale czy jesteśmy tego świadomi?

Fast fashion działa, jak narkotyk, a nasze społeczeństwo wpędza się w to uzależnienie.

-mówi Patrycja Grzywa, założycielka invECO

Tematem slow fashion inspirowane jest wydarzenie Open Change- Przyjdź, wymień, pokochaj organizowane przez projekt społeczny invECO. Open Change to przestrzeń dla młodych ludzi oparta na cyrkularności i promocji proekologicznych działań. Głównym punktem wydarzenia będzie wymiana rzeczy, organizowana w celu wsparcia obiegu otwartego. Seria wykładów prowadzonych przez specjalistów i działaczy ekologicznych, podniesie świadomość uczestników w poruszanym temacie, a stoiska partnerów pozwolą poznać ekologiczne inicjatywy, które warto wspierać. Wszystko prowadzone w przyjemnej atmosferze, darmowej pizzy i miejscem do rozmowy.

Zapraszamy 12.03.2023 r. (niedziela) w godzinach 12.00 – 17.00 do Hevre +1 (ul. Beera Meiselsa 18).

Przyjdź z rzeczami, których nie potrzebujesz i wymień je na nowe lub oddamy je dla potrzebujących. Weź ze sobą znajomych- każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Wstęp wolny.

Więcej informacji na instagramie instagram.com/_inveco i facebooku.

 

Dołącz do wydarzenia!

https://facebook.com/events/s/open-change-przyjdz-wymien-pok/488288286848952/

Patrycja Grzywa- założycielka invECO

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top