Międzynarodowe Dni Apostołów Bożego Miłosierdzia (30.09 – 05.10)

Od poniedziałku do soboty (30.09 – 05.10) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia odbędą się Międzynarodowe Dni Apostołów Bożego Miłosierdzia. W poniedziałek uroczystej Mszy świętej w języku łacińskim w Bazylice przewodniczył będzie Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz. 

W ramach tego wydarzenia uczestnicy będą codziennie przeżywać w Bazylice Modlitwę w Godzinie Miłosierdzia oraz Msze święte o godz. 16:15 celebrowane w różnych językach.

W czwartek w Bazylice o godz. 19.30 odbędzie się Koncert uwielbienia Bożego Miłosierdzia, w którym wystąpi zespół „ICE Woshing Team” pod dyrekcją Huberta Kowalskiego.

W sobotę, 5 października po Modlitwie w Godzinie Miłosierdzia odbędzie się w Bazylice uroczysta Msza święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego połączona z przyjęciem nowych członków Stowarzyszenia „Faustinum”. W tym dniu będzie także czuwanie ze św. Siostrą Faustyną. Rozpocznie się ono w Bazylice i Kaplicy Klasztornej o 20:30, a zakończy o 22:45 – czyli w godzinie odejścia do domu Ojca Niebieskiego Siostry Faustyny.

mp

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!