Connect with us
c 2 - Małżeństwo z Krakowa zawalczy na torze „Ninja Warrior Polska”

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Małżeństwo z Krakowa zawalczy na torze „Ninja Warrior Polska”

Zmierzenie się z torem Ninja Warrior to marzenie wielu ludzi na całym świecie. Jednak tylko nieliczni mają okazję stanąć z nim oko w oko. W grupie szczęśliwców, którzy zawalczą o tytuł Wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych, znaleźli się Karolina i Maksym Riznyk, wysportowane małżeństwo z Krakowa.

Ninja Warrior Polska to emocjonujące show telewizji Polsat testujące sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników na niezwykle trudnym torze przeszkód. Tylko 9 śmiałkom na świecie udało się osiągnąć cel i pokonać wszystkie przeszkody, w tym najważniejszą – legendarną już Górę Midoriyama. Tytuł polskiego Ninja Warrior oraz 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia! O nagrodę główną w 5. odcinku programu zawalczą mieszkańcy z Krakowa – małżeństwo Karolina i Maksym Riznyk oraz 24-letni trener personalny Michał Giemza. O tym, jak zawodnicy poradzili sobie z torem eliminacyjnym, przekonamy się już 29 września o godz. 20:05 na antenie Telewizji Polsat.

Street Workout to dyscyplina sportowa, opierająca się na treningu siłowym z własną masą ciała, wykorzystująca elementy zabudowy przestrzeni miejskiej, takie jak drążki czy poręcze. Karolina i Maksym Riznyk to prekursorzy tej dyscypliny w Polsce. W 2016 roku w Krakowie wspólnie założyli pierwszy w Polsce klub Street Workout o nazwie „Riznyk Street Workout School”.

Karolina z wykształcenia jest pielęgniarką onkologiczną, aktualnie przebywa na urlopie wychowawczym, poświęcając swoją uwagę przede wszystkim 3-letniej córeczce. Jest krajową i międzynarodową zawodniczką Street Workout. W 2015 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii freestyle. Maksym pochodzi z Ukrainy, a od 10 lat mieszka w Krakowie. Mimo wykształcenia związanego z handlem zagranicznym swoją karierę zawodową związał ze sportem i spełnia się jako zawodnik, a także trener. Jest Mistrzem Polski Street Workout 2016 kategorii siłowo-wytrzymałościowej, a także czwartym zawodnikiem na świecie w kategorii wytrzymałość. To najbardziej utytułowany zawodnik tej dyscypliny w Polsce.

Michał Giemza jest trenerem personalnym. Od kilku lat trenuje kalistenikę i street workout. Interesuje się biegami OCR. Z sukcesami startuje w wielu zawodach poświęconych tej dyscyplinie sportu.

Ninja Warrior Polska” na antenie Polsatu

w każdy wtorek o godz. 20:05!

Więcej niepublikowanych informacji i materiałów wideo znajdą Państwo w bezpłatnej aplikacji Ninja Warrior Polska, dostępnej na telefonach z systemem Android i IOS (aplikacja jest do ściągnięcia tutaj: https://ninjawarrior.page.link/app).

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top