Connect with us
uwaga - Lek wstrzymany w obrocie! Informacja dla mieszkańców Krakowa

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Lek wstrzymany w obrocie! Informacja dla mieszkańców Krakowa

26 maja 2023 r. Główny Inspektorat Farmaceutyczny wydał decyzję informującą o wstrzymaniu w obrocie 16 wadliwych serii leku APAP dla dzieci FORTE – leku o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Nasze systemy monitorujące sprzedaż leków w aptekach wykazały, że w ciągu ostatnich 30 dni w Krakowie sprzedano blisko 180 opakowań wstrzymanego w obrocie leku. Chcielibyśmy prosić, aby przekazać tę informację mieszkańcom Krakowa. Powinni oni bowiem sprawdzić, czy nie posiadają tych produktów w swoich apteczkach. 

Poniżej link do artykułu wyjaśniającego decyzję GIF i zawierającego informacje o sprzedaży wadliwych partii leku w różnych miejscowościach: 

https://ktomalek.pl/blog/16-serii-apap-dla-dzieci-forte-wstrzymanych-w-obrocie/w-3719

W razie wykorzystania tej informacji, bardzo prosimy o wskazanie KtoMaLek.pl jako źródła wraz z aktywnym linkiem. Będzie nam miło, jeśli poinformują nas Państwo o tym, że taka publikacja powstała.

Jako KtoMaLek.pl (serwis należący do firmy KAMSOFT S.A.) monitorujemy dostępność oraz sprzedaż leków w ponad 10 600 aptekach w Polsce

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top