Krakowski Teatr VARIETE zaprasza na premierę „VARIETE’s Great Revue”

Krakowski Teatr VARIETE zaprasza na premierę „VARIETE’s Great Revue”, która odbędzie się 23 i 24 kwietnia 2022 roku. Bilety na spektakl właśnie trafiły do sprzedaży!

Tym razem nasza scena zamieni się w ekskluzywny hotel, gdzie roztańczony Room Service, pod czujnym okiem czarującego Concierge’a, pieczołowicie przygotowuje się na przyjęcie wielkiej gwiazdy. Wizyta Diwy jest związana z koncertowym show, na który bilety wyprzedały się błyskawicznie. W jaki sposób jej obecność zaburzy dotychczasowy rytm życia hotelu i co czeka za zamkniętymi drzwiami pokoi? Romans, miłość, a może skandal?

„VARIETE’s Great Revue” to osadzona we współczesności wybuchowa mieszanka tańca, akrobacji, muzyki na żywo, romansu i sławy. Pomysłodawcami i współautorami scenariusza są Krzysztof Tyszko – tancerz musicalowy i choreograf, związany z wieloma teatrami muzycznymi w Polsce, a także produkcjami telewizyjnymi takimi jak seriale „Osiecka” i „Wojenne dziewczyny” oraz Ewelina Adamska-Porczyk – tancerka, aktorka, choreografka, która ma na swoim koncie ponad 70 realizacji scenicznych, głównie na scenie Teatru Capitol we Wrocławiu. Do współpracy nad najnowszą premierą, zaprosili tym razem trójkę utytułowanych choreografów – Barbarę Olech, Tinę Papazyan i Adama Betę, a także parę akrobatów – Jacka Marksa oraz Martynę Pytel. Artyści zaprezentują się w kostiumach projektu Anny Chadaj, inspirowanych m.in. awangardowymi wybiegami mody. Scenografię zaprojektuje Mariusz Napierała. Muzykę i aranżacje przygotuje Mariusz Obijalski, a dodatkowych wrażeń dostarczy widzom orkiestra grająca na żywo pod kierownictwem muzycznym Ignacego Matuszewskiego. Za opracowanie światła odpowie Tadeusz Trylski.

Do zobaczenia w Hotelu VARIETE!

Patronat medialny

Prezentacja 81. Tour de Pologne już 17 lipca w TVP Sport!

Tylko kilka dni pozostało do oficjalnej prezentacji Tour de Pologne....

Edukacja żywieniowa kobiet w ciąży i po porodzie

Udział w realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków miasta...

Wystawa pt: “Wałek ART”

To zbiór prac tematycznie różnych z pracowni Doroty Wałek,...

Wielki Festyn Franciszkański w Wieliczce. Niedziela 23 czerwca 2024

Już w najbliższą niedziele 23 czerwca 2024 r. od...

Wojownicy Maryi Kraków zapraszają wszystkich mężczyzn!

Kim są Wojownicy Maryi? Poznajmy się bliżej! Wojownicy Maryi to...

Czytaj również

Popularne kategorie