Connect with us
1920x1080 rewia - Krakowski Teatr VARIETE zaprasza na premierę „VARIETE’s Great Revue”

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Krakowski Teatr VARIETE zaprasza na premierę „VARIETE’s Great Revue”

Krakowski Teatr VARIETE zaprasza na premierę „VARIETE’s Great Revue”, która odbędzie się 23 i 24 kwietnia 2022 roku. Bilety na spektakl właśnie trafiły do sprzedaży!

Tym razem nasza scena zamieni się w ekskluzywny hotel, gdzie roztańczony Room Service, pod czujnym okiem czarującego Concierge’a, pieczołowicie przygotowuje się na przyjęcie wielkiej gwiazdy. Wizyta Diwy jest związana z koncertowym show, na który bilety wyprzedały się błyskawicznie. W jaki sposób jej obecność zaburzy dotychczasowy rytm życia hotelu i co czeka za zamkniętymi drzwiami pokoi? Romans, miłość, a może skandal?

„VARIETE’s Great Revue” to osadzona we współczesności wybuchowa mieszanka tańca, akrobacji, muzyki na żywo, romansu i sławy. Pomysłodawcami i współautorami scenariusza są Krzysztof Tyszko – tancerz musicalowy i choreograf, związany z wieloma teatrami muzycznymi w Polsce, a także produkcjami telewizyjnymi takimi jak seriale „Osiecka” i „Wojenne dziewczyny” oraz Ewelina Adamska-Porczyk – tancerka, aktorka, choreografka, która ma na swoim koncie ponad 70 realizacji scenicznych, głównie na scenie Teatru Capitol we Wrocławiu. Do współpracy nad najnowszą premierą, zaprosili tym razem trójkę utytułowanych choreografów – Barbarę Olech, Tinę Papazyan i Adama Betę, a także parę akrobatów – Jacka Marksa oraz Martynę Pytel. Artyści zaprezentują się w kostiumach projektu Anny Chadaj, inspirowanych m.in. awangardowymi wybiegami mody. Scenografię zaprojektuje Mariusz Napierała. Muzykę i aranżacje przygotuje Mariusz Obijalski, a dodatkowych wrażeń dostarczy widzom orkiestra grająca na żywo pod kierownictwem muzycznym Ignacego Matuszewskiego. Za opracowanie światła odpowie Tadeusz Trylski.

Do zobaczenia w Hotelu VARIETE!

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top