Krakowski Portal Internetowy

krakow 800x500 - Krakowski Portal Internetowy

Witaj na okrakow.pl – portalu internetowym, który jest Twoim źródłem najświeższych informacji o wydarzeniach i życiu w Krakowie. Nasz zespół doświadczonych dziennikarzy codziennie dostarcza Ci najnowsze wiadomości z miasta, w tym informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, biznesowych i politycznych. Na okrakow.pl znajdziesz również relacje na żywo, wywiady, opinie i analizy ekspertów związanych z życiem w Krakowie. Nasz cel to dostarczenie Ci rzetelnej i obiektywnej informacji, która pozwoli Ci zawsze być na bieżąco z tym, co dzieje się w mieście. Okrakow.pl to nie tylko źródło wiadomości, ale również miejsce, w którym znajdziesz informacje o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych, sportowych i biznesowych w Krakowie. Bądź z nami, aby być na bieżąco z tym, co się dzieje w mieście i mieć wgląd w najnowsze trendy i wydarzenia krakowskie.

Okrakow.pl to portal tworzony wspólnie z mieszkańcami Krakowa. Poprzez prosty i wygodny panel możesz publikować swoje Krakowskie wydarzenia

Jeżeli chcesz byśmy opublikowali Twój artykuł napisz do nas – redakcja@okrakow.pl lub okrakowpl@gmail.com

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!