Krakowska policja otrzymała 9 nowych radiowozów

by admin
0 comment

18 lutego, na dziedzińcu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do dziewięciu  nowych radiowozów, wśród których znalazł się jeden pojazd oznakowany i 8 nieoznakowanych.

Przekazane samochody zasilą pięć krakowskich komisariatów oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Pojazdy zostały zakupione dzięki współfinansowaniu z budżetów Urzędu Miasta Krakowa oraz Rad i Zarządów Dzielnic Miasta Krakowa. Szef krakowskiej policji mł. insp. Zbigniew Nowak podziękował za wsparcie, jednocześnie zaznaczając, jak ważna i pomocna jest rola pojazdów w codziennej służbie. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie kluczyków, w którym oprócz zaproszonych przedstawicieli rad dzielnic (dzielnicy: II, VIII, IX, XI, XII, XIII, XV, XVI,  XVII oraz XVIII) uczestniczyli komendanci z komisariatów oraz naczelnik krakowskiej drogówki.

Źródło Małopolska Policja

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej