oKrakow.pl

Portal, Miasto Kraków Wydarzenia

Kraków widziany z chmur – balony nad miastem

Dziś warto wpatrywać się w niebo, na którym zagoszczą… balony. Jednak to niejedyna niespodzianka, która czeka na krakowian. balony grafika 300x300 - Kraków widziany z chmur – balony nad miastemBędą oni mogli podziwiać miasto z tej niecodziennej perspektywy dzięki relacji krakowskich blogerów.

Według wielu osób jesień to najpiękniejsza pora roku – drzewa mienią się złoto-czerwonym kolorem, a miasto staje się tajemnicze. A gdyby poznać je z nieco innej strony? Tym razem mieszkańcy będą mogli podejrzeć Kraków z poziomu chmur. Tego dnia przewodnikami po podniebnych przestworzach staną się krakowscy influencerzy: Tomasz Batko, Iwona Tederska oraz  Anita Balakowicz, którzy na swoich kanałach będą relacjonować przelot balonem. Zdjęcia i relacja wideo z całego dnia będzie dostępna również w mediach społecznościowych aplikacji LESS_: Facebooku https://www.facebook.com/lessapp.today/ oraz na Instagramie @less_app.

Organizatorem tej niecodziennej atrakcji jest LESS_ – aplikacja służąca do sprzedaży i zakupu ubrań z drugiej ręki.

Lot balonem nad Krakowem, 12.11.2019, Godziny przelotu: 8.00-17.00

Zdjęcia i relacja video dostępna pod adresem: https://www.facebook.com/lessapp.today/ oraz na koncie na Instagramie @less_app

Relacje z przelotu dostępne u: @tomekbatko_, @pivonia, @balaczka