Kraków Festiwal Kolorów 2022

Kraków Festiwal Kolorów

Festiwal Kolorów powraca do Krakowa, aby zrealizować najbardziej kolorowe wydarzenie na terenie Areny Lato w Krakowie! Widzimy się już 12 czerwca!

Wydarzenie Festiwal Kolorów w Krakowie odbywa się na scenie AreNa Lato mieszczącej się na terenie Arena Garden Street Food Market przy TAURON Arena Kraków. Wydarzenie jest organizowane przy wsparciu Urzędu Miasta Krakowa.

fk krakow 2022 plakat 212x300 - Kraków Festiwal Kolorów 2022W tym roku pokolorujemy Kraków w niedzielę, 12 czerwca. Impreza odbędzie się na terenie Areny Lato w godzinach 15:00-20:00. Na wydarzeniu czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji! Zagrają dla Was: Edzio Rap, Antony Esca, MTZ oraz najlepsi DJ’e!

Przypominamy, że Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi. Wielobarwny pył tworzy nad głowami publiczności przepiękną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata!

Na tegorocznej scenie Festiwalu Kolorów w Krakowie wystąpią Edzio Rap, Antony Esca, MTZ oraz fantastyczni Dj-e, serwujący uczestnikom najlepszą muzykę. Nie zabraknie także stref z przepysznym jedzeniem, a uczestników imprezy pokolorują oryginalne i bezpieczne Kolory Holi.

dsc 9196lr2 300x200 - Kraków Festiwal Kolorów 2022Ekstremalnie smaczne przeżycia gwarantuje Partner wydarzenia, marka MAOAM – czyli synonim najwyższej jakości, wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych, produkowanych od lat. MAOAM zaprasza do swojej kolorowej strefy, w której na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze – moc słodkości.
O ochłodę w upalny dzień zadbają pyszne lody kuleczkowe Mini Melts!

Patronem medialnym Festiwalu Kolorów zostało Radio Zet.

Przypominamy, że wstęp na teren Festiwalu jest całkowicie darmowy, a jedne co musicie zabrać to uśmiech i całą masę pozytywnej energii!

Pokolorujmy razem Kraków, gwarantujemy- będzie się działo.

Nie może Was tam zabraknąć!

https://www.festiwalkolorow.pl/

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!