Connect with us
grafika azure - Konferencja Azure Summit 2023 (online)

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Konferencja Azure Summit 2023 (online)

Azure Summit 2023 (online) to III. edycja największej polskiej konferencji poświęconej chmurze obliczeniowej Microsoft Azure. W tym roku wydarzenie odbywa się w dniu 30.03.2023 r. w formie transmisji online.

Skierowane jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, wirtualizacji, IoT, data, AI, Machine Learning i Business Intelligence. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez Microsoft MVP, pracowników Microsoft oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się Azure w Polsce.

Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. Interaktywnie nawiążesz na nich kontakt z firmami.

W dniu 30.03.2023 r. wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych Microsoft Azure w Polsce.

Konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 1500 uczestników i uczestniczek z całej Polski!

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

? Bilety bezpłatne: https://azuresummit.pl/

Źródło: materiał prasowy

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top