Connect with us
https://pixabay.com/pl/photos/publiczno%c5%9b%c4%87-pod%c5%9bwietlany-koncert-1850119/

Kultura

Koncerty – KRAKÓW LIPIEC 2022 

Zobacz kto zagra koncert w Krakowie w pierwszej połowie wakacji! 

W okresie wakacyjnym możemy spodziewać się wielu atrakcji muzycznych. W lipcu w Krakowie zagrają artyści prosto z polskiej, ale też zagranicznej sceny, dlatego warto wcześniej zaopatrzyć się w bilety. Oto kilka najpopularniejszych muzyków, których będziesz mógł zobaczyć na krakowskiej scenie: 

1. Grandmaster Flash – 04.07.2022 

To wydarzenie na pewno ucieszy fanów hip hopu. Grandmaster Flash jest legendą na światowej rap-scenie i zagra swój jedyny koncert w Polsce, właśnie w Krakowie! Nie będzie to zwyczajny koncert, a interaktywne widowisko, na którym będzie można – nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć – całą historię hip hopu opowiedzianą przez samą legendę. Koncert odbędzie się w Klubie Studio, bilety można kupić na stronie „biletomat.pl”. Pierwsza pula już wystartowała.

2. Krystian Ochman Exclusive – 09.07.2022 

Wygrany jedenastej edycji programu The Voice of Poland oraz uczestnik Eurowizji 2022 zagra, również na krakowskiej scenie. W 2021 wykonawca piosenki „River” wydał swój pierwszy album pod tytułem „OCHMAN”, który stał się jednym z bestselerów muzycznych. Koncerty młodego piosenkarza to niezwykłe i emocjonujące widowisko, które będzie można zobaczyć już 9 lipca w Centrum Kongresowym ICE. Bilety można nabyć na stronie „biletyna.pl”.

3. Kizo „Ostatni Taniec” Tour – 09.07.2022 

Koncert Kizo odbędzie się tego samego dnia co Krystiana Ochmana, jednak jest przeznaczony do nieco innej publiki. Miłośnicy polskiego rapu na koncercie będą mogli usłyszeć piosenki z nowego albumu „Ostatni Taniec”, który miał swoją premierę parę dni temu. Kizo wraz ze swoimi hitami króluje w top-listach polskiej rap-sceny, szczególnie z wakacyjnymi kawałkami. Rapera będzie można zobaczyć w Tauron Arenie. Bilety są dostępne na stronie „biletomat.pl”. Ruszyła już V (ostatnia) pula, dlatego lepiej nie zwlekać z zakupem!

4. Pearl Jam – 14.07.2022 

Również w Tauron Arenie będzie można zobaczyć klasykę rocka, czyli zespół Pearl Jam. Od pierwszego ich koncertu minęły 32 lata. Zespół ma na swoim koncie wiele sukcesów i podczas swojej kariery osiągnął już niemalże wszystko. To będzie już drugi występ Pearl Jam w tym miejscu. Bilety można kupić na stronie internetowej „ticketmaster.pl”.

5. Kortez “Holiday Tour 2022” – 21.07.2022 

Kortez co roku w wakacje organizuje trasę koncertową. Jednak tym razem polski zespół zapewnia, że „to już ostatni tour, na którym będziecie słuchać przez półtorej godziny swoich ulubionych piosenek, bo z końcem wakacji zamyka nowy album i nic już nie będzie takie jak dawniej…”. Obwiana tajemnicą przyszłość muzyków, tym bardziej zachęca do pojawienia się na koncercie, który być może będzie jednym z ostatnich w takim wydaniu. Bilety można nabyć na stronie „biletyna.pl”.

Tych pięciu artystów wystąpi na krakowskiej scenie w lipcu. Niektóre z wydarzeń są bardzo oblegane, dlatego należy pospieszyć się z kupnem biletów. Jest to pierwsza połowa wakacji, która na pewno spodoba się fanom muzyki, niezależnie od gustu – ponieważ  na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top