Connect with us
boleo strona gotowe 735x410 1 - Koncert zespołu Boleo & Follow The Riddim z okazji powitania lata w Klubie Kultury Łokietek

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Koncert zespołu Boleo & Follow The Riddim z okazji powitania lata w Klubie Kultury Łokietek

Za oknami wiosna, ale my głowami już przy wakacjach! Dlatego już teraz zapraszamy Was na koncert, którym oficjalnie przywitamy lato – wystąpi dla was Boleo & Follow The Riddm. Będzie energicznie, radośnie i w jamajskim stylu, usłyszymy bowiem najprawdziwsze poleskie reggae!

Boleo & Follow The Riddim to formacja założona przez Piotra „Boleo” Jaworskiego. W swojej twórczości muzycy inspirują się korzenną muzyką jamajską (roots reggae) dodając pierwiastek nowoczesnego brzmienia, oraz własnego spojrzenia. Boleo & Follow The Riddim w 2021r. zdobyli pierwsze miejsce w konkursie Czwórka Reggae Contest na Ostróda Reggae Festiwal. Rok później pojawili się na tym samym festiwalu z premierą drugiego krążka pt. „ISKRA”. Zespół w roku 2024 rozpoczął pracę nad swoim trzecim albumem do którego single pojawią się jeszcze tego lata!

 

***

Powitanie lata w Klubie Kultury Łokietek: koncert Boleo & Follow The Riddim

8 czerwca 2024, sobota, 18.00

Klub Kultury Łokietek – filia Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

ul. Władysława Łokietka 267, Kraków

Wstęp wolny

 

Szczegóły wydarzenia:

 https://lokietek.dworek.eu/wydarzenia/powitanie-lata-koncert-boleo-follow-the-riddim/

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top