Connect with us
kr - Kobiecy Różaniec w Krakowie

Kościół

Kobiecy Różaniec w Krakowie

ZACZYNAMY NOWY ROK !

kobiety 300x266 - Kobiecy Różaniec w KrakowieW Kobiecy Różaniec – Kraków spotykamy się, działamy, modlimy od kwietnia 2022 r. Bóg dał nam duszpasterza ks. Przemysława Sobonia, który prowadzi nas niestrudzenie na tej drodze do wieczności, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczne.
Łączy nas wszystkie wspólne wynagradzanie Niepokalanemu Sercu Maryi w Pierwsze Soboty Miesiąca, miłość do naszej Matki i pewien głód Boga, radykalizm wiary i potrzeba dawania świadectwa. Przez ten czas stworzyłyśmy wspólnotę kobiecą zarówno w modlitwie jak i na polu wymiany doświadczeń jako katoliczki, matki, żony, czy też młode dziewczyny wchodzące dopiero na swoją drogę do dorosłości. Bóg rozdając Łaski zawsze działa promieniście i mam wrażenie, że my na Kobiecym Różańcu tego także doświadczamy. Rodzą się nowe przyjaźnie, wiemy, że możemy na siebie liczyć także w życiu prywatnym.
kobiety2 300x246 - Kobiecy Różaniec w KrakowieDZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE I ZA TO JAKIE JESTEŚCIE !!! Mario, Magdaleno, Jolu, Agnieszko, Joanno, Basiu, Barbaro, Klementyno, Paulino, Brygido, Ewo, Ewelino, Julio, Izo, Bernadetto, Aniu……
Wszystkie jesteście niesamowite chociaż każda z nas jest inna.
Zaczynamy ten rok już 7 stycznia i nie odpuszczamy i na prawdę nie mogę już się doczekać.
SZCZĘŚĆ WAM BOŻE DZIEWCZYNY, WSZYSTKIM ! Niech Bóg Wam błogosławi w tym roku 2023 a Maryja chroni przed wszelkim złem.
AVE MARYJA !!!

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top