Kampania Mozaiki Kraków: 1% dla XII Dzielnicy

kampania 1 proc mozaika 1080x1080 800x500 - Kampania Mozaiki Kraków: 1% dla XII Dzielnicy

kampania 1 proc mozaika 1080x1080 150x150 - Kampania Mozaiki Kraków: 1% dla XII Dzielnicy

Galeria MOZAIKA przywiązuje dużą wagę do relacji z lokalną społecznością Prokocimia
i Bieżanowa. W okresie rozliczeń PIT zainicjowała kampanię, którą wspiera lokalne organizacje pożytku publicznego (OPP) i zachęca do przekazania im 1 proc. podatków.

Jesteśmy przekonani, że miejscowe organizacje są odpowiednim beneficjentem tych środków, jako że mają bliski kontakt z miejscową społecznością, znają jej potrzeby i wykonują wspaniałą pracę na jej rzecz. To bardzo wiarygodne podmioty, znajdujące się na oficjalnej liście OPP. Dlatego postanowiliśmy im pomóc w tym ważnym dla nich okresie, promując „po sąsiedzku” w naszej kampanii. Oczywiście nieodpłatnie – mówi Joanna Kwolek, dyrektor Mozaiki Kraków.

Organizatorzy kampanii tłumaczą: Obecnie nasze deklaracje PIT są generowane automatycznie. Wielu podatników nie wykonuje w związku z tym żadnych działań. Warto jednak zastanowić się nad tym, do kogo trafia nasz 1%. Bywa, że są to ogólnopolskie organizacje o większej sile przebicia, kiedyś zaznaczone automatycznie w bezpłatnym programie do rozliczania PIT. I podpowiadają: Działaj
lokalnie
!

W ramach kampanii MOZAIKA prezentuje na swoim terenie plansze informacyjne, przybliżające profil działania partnerów akcji. Znajdują się na nich także dane kontaktowe i numer KRS danej
organizacji. Elementem kampanii są też zachęcające do akcji naklejki z kodem QR, rozlokowane na pasażu galerii. Kod kieruje do strony internetowej MOZAIKI [galeriamozaika.pl], na której odbiorcy mogą zapoznać się z dodatkowymi informacjami oraz pobrać plik PDF ze wszystkimi prezentowanymi planszami. Organizacje będą również prezentowane w mediach społecznościowych Mozaiki, tj. profilach na Facebooku i Instagramie.

To już kolejna akcja MOZAIKI na rzecz miejscowej społeczności. W grudniu ub. roku galeria pomogła miejscowym seniorom sfinansować i zrealizować przedświąteczne zakupy, a także wyposażyła
w sprzęt elektroniczny świetlicę pobliskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Zorganizowała również spotkanie „po sąsiedzku”, na które zaprosiła dzielnicowych radnych, przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji, a także klubów sportowych i organizacji działających na rzecz edukacji, kultury i promocji Prokocimia i Bieżanowa.

O GALERII MOZAIKA

Mozaika jest położona w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim – bardzo uczęszczanej i świetnie skomunikowanej części miasta, przy trasie w kierunku Wieliczki. Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, w tym tramwajowej, a także indywidualnej samochodowej. Pobliski węzeł autostradowy A4 znacznie powiększa strefę zasięgu centrum. Klientami Mozaiki będą więc nie tylko mieszkańcy ok. 65-tysięcznej XII dzielnicy miasta, lecz także osoby często tędy przejeżdżające.

Dla satysfakcji klientów wśród najważniejszych najemców MOZAIKI są: nowoczesny sklep Kaufland
o pow. 7 400 m kw., duży market budowlany OBI, a także kilku innych wiodących najemców, w tym: Rossmann, Deichmann, RTV Euro AGD, Maxi Zoo. W MOZAICE znajduje się także strefa food court, w której klienci znajdą nowoczesne koncepty gastronomiczne.

4FI – polsko-niemiecka grupa inwestycyjna – stworzyła MOZAIKĘ po przejęciu obiektu od TESCO.
W procesie zmian lokalny zespół 4FI wspierany był przez BNP Paribas Real Estate Poland, który
odpowiada za wynajem i zarządzanie nieruchomościami.

O FIRMIE 4FI

Firma 4FI została założona w 2016 roku i inwestuje w trzech obszarach: nieruchomości, rozwijających się korporacji oraz fitness, zdrowia i stylu życia. Z dawnego biura rodzinnego powstała platforma inwestycyjna z oddziałami we Frankfurcie, Berlinie i Warszawie. Głównymi udziałowcami 4FI są dwaj niemieccy przedsiębiorcy, którzy mają ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Dziś portfel nieruchomości grupy obejmuje kilka aktywów w Polsce i Niemczech, które przechodzą transformację, tworząc nowoczesne sąsiedzkie centra zakupów – porównywalne z tym w Krakowie (MOZAIKA).

By Marek

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!