Już 7-8.12.2019 w Forum Wydarzeń w Krakowie odbędzie się Festiwal Pierogów Świata!

by admin
0 comment

Pierogi polskie, wietnamskie, japońskie, gruzińskie?  Nadziewane świeżymi owocami, warzywami, pierogi krk baner 300x157 - Już 7-8.12.2019 w Forum Wydarzeń w Krakowie odbędzie się Festiwal Pierogów Świata!doprawiane na słodko i ostro, gotowane, smażone lub pieczone?

Podczas Festiwalu będzie można spróbować pysznych pierogów z różnych stron świata nadziewanych przeróżnymi farszami. Będą między innymi manty – tureckie pierogi nadziewane mięsnym farszem, japońskie pierożki – gyoza, wietnamskie – haco, gotowane na parze i nadziewane pikantną kapustą pekińską kimchi, gruzińskie pierogi – chinkali z pysznym farszem, czy czebureki. Nie zabraknie także polskich pierogów nadzianych przeróżnymi farszami z sezonowych owoców, warzyw, czy grzybów. Na deser będzie można spróbować pysznej, orzechowej tureckiej baklawy, czy ciast z dodatkiem owoców. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Festiwal Pierogów Świata,

7-8.12. (sobota i niedziela) w godzinach sb:13:00-20:00, nd: 11:00-18:00

Forum Wydarzeń

Wstęp bezpłatny!

Dołącz do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/439769026726746/

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej