Connect with us
grafika dev.js krakow9 - Już 2 marca 2023 r. wydarzenie stacjonarne dev.js Kraków #9

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Już 2 marca 2023 r. wydarzenie stacjonarne dev.js Kraków #9

Już 2 marca 2023 r. o godzinie 18.00 wspólnie z Codewise zapraszamy na dev.js Kraków #9, przy ul. Lubicz 17H w Krakowie. 

grafika dev.js krakow9 300x300 - Już 2 marca 2023 r. wydarzenie stacjonarne dev.js Kraków #9Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wejście za okazaniem biletu, który można pobrać przez Evenea: https://app.evenea.pl/event/devjskrakow9/

PRZEBIEG WYDARZENIA:

 1. 17:30 – 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów, wjazd windą do sali eventowej
 2. 18:00 – 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
 3. 18:15 – 18:40 Prezentacja nr 1: Redesign produktu. Jak to zrobić żeby się udało?
 4. 18:40 – 18:50 Przerwa
 5. 18:50 – 19:15 Prezentacja nr 2: “Zmieńmy to na próbę i dodajmy jeszcze to…”, czyli wiele wariantów jednej aplikacji w Vue.js
 6. 19:15 – 19:20 Przerwa
 7. 19:20 – 19:45 Prezentacja nr 3: Wprowadzenie do testów obciążeniowych
 8. 19:45 Networking przy piwie i cateringu

ZAPLANOWALIŚMY 3 MERYTORYCZNE PREZENTACJE:

 1. “Redesign produktu. Jak to zrobić żeby się udało?” – Vitalii Kryshyna. Podzielę się historią o redesignie panelu użytkownika platformy Zerop.rk. Skupię się w szczególności na tym jak udało nam się przeprowadzić redesign na “żywym” produkcie, pomimo ograniczeń technicznych.
 2. “Zmieńmy to na próbę i dodajmy jeszcze to…”, czyli wiele wariantów jednej aplikacji w Vue.js – Krystian Wolarek. Migrujesz aplikację, dostosowujesz do wymagań i gdy wszystko jest gotowe, pojawia się zadanie “Zróbmy kopię aplikacji, taką 1:1, tylko zmienimy parę rzeczy”. Przedstawię kilka rozwiązań, które dzięki odpowiedniej konfiguracji pozwalają zmodyfikować nawet całą aplikację niewielkim nakładem pracy.
 3. “Wprowadzenie do testów obciążeniowych” – Łukasz Nowak. W trakcie prezentacji będę chciał opowiedzieć czym są testy obciążeniowe, wskazać kilka ich rodzajów oraz co ich wyniki mówią o naszych aplikacjach. Chwilę później przedstawię Wam darmowe narzędzie, którym w kilkanaście linii kodu javascript będziecie w stanie skonfigurować i odpalić swój pierwszy test.

KOGO USŁYSZYMY? 

 1. Vitalii Kryshyna – Product Desigiem zajmuję się od 8 lat. W Codewise, gdzie pracuję od 5 lat, skupiam się na rozwoju platformy Zeropark oraz naszego Design Systemu. Wspieram również mniej doświadczonych Product Designerów z innych zespołów w rozwoju ich kompetencji i umiejętności. Lubię bezpośrednią pracę z frontendowcami, ponieważ ich wiedza techniczna oraz konstruktywna krytyka pomagają stworzyć lepsze rozwiązania dla naszych użytkowników.
 2. Krystian Wolarek – Frontendowiec z 9-letnim doświadczeniem. W Codewise od blisko 5 lat. W pracy kładę duży nacisk nie tylko na działanie aplikacji, ale – nawet bardziej – na jej wygląd. Frameworkowo team Vue.js oraz entuzjasta CSS.
 3. Łukasz Nowak – Jestem senior frontend engineerem pracującym w HL Tech. Na rynku obecny ponad 10 lat. Zaczynałem od html, php i sql. Aktualnie fascynuję się intuicyjnością Reacta i testami automatycznymi na frontendzie.

Sponsorem wydarzenia jest firma Codewise. 

WAŻNE INFORMACJE:

 1. Prosimy aby na wydarzenie zarejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
 2. Sprawdzenie biletów odbywa się na dole w budynku przy Lubicz 17G w Krakowie w godzinach 17:30 – 18:00. Po sprawdzeniu biletu należy postępować zgodnie z wskazaniami Organizatora lub administratora budynku. 
 3. Po godzinie 18:00 nie będzie możliwości dołączenia do wydarzenia. Prosimy o punktualność.
 4. Przebywając na obiekcie prosimy o stosowanie się do instrukcji administratora budynku oraz pracowników firmy Codewise.

Do zobaczenia!

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top