Connect with us
Jesse Eisenberg, Projekt Koliber, Mastercard OFF CAMERA 2023

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Jesse Eisenberg na Mastercard OFF CAMERA 2023 promuje film „When You Finish Saving The World”

Jesse Eisenberg, czyli niezapomniany Mark Zuckerberg z „The Social Network” (2010) Davida Finchera i gość pierwszej edycji Mastercard OFF CAMERA ponownie pojawi się w Krakowie. W czasie Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego pokaże swój debiut reżyserski pt. „When You Finish Saving The World”. Pokaz specjalny produkcji 29 kwietnia w krakowskim Kinie Kijów poprzedzi rozmowa z twórcami.

Film, do którego Jesse Eisenberg napisał także scenariusz, będący słodko-gorzką opowieścią o pokoleniu Z i niełatwych rodzinnych relacjach, dobrze współgra z jego aktorskim obliczem. Lekkie komediowe brzmienia mieszają się tu z poważnymi, zaangażowanymi dyskusjami, a prześmiewczy ton równoważy czuła narracja o potrzebie zrozumienia.

jesse eisenberg projekt koliber mastercard off camera 2023.jpg 300x200 - Jesse Eisenberg na Mastercard OFF CAMERA 2023 promuje film „When You Finish Saving The World”

Jesse Eisenberg, Projekt Koliber, Mastercard OFF CAMERA 2023

Eisenberg do współpracy zaprosił nazwiska z aktorskiej pierwszej ligi, bo w główne role wcielają się tu Julianne Moore i Finn Wolfhard. Wokół ich rodzinnych konfliktów skoncentrowana jest narracja filmu.

jesse eisenberg materialy wlasne aktora mastercard off camera 2023 200x300 - Jesse Eisenberg na Mastercard OFF CAMERA 2023 promuje film „When You Finish Saving The World”

Jesse Eisenberg – materiały własne aktora – Mastercard OFF CAMERA 2023

Pracująca na co dzień w schronisku dla ofiar przemocy domowej Evelyn pomimo starań nie potrafi zrozumieć nastoletniego syna. Począwszy od jego muzycznej pasji, po typowe dla nastolatka rozterki. Chłopak z kolei, kompletnie pochłonięty wirtualną rzeczywistością, nie przejmuje się specjalnie nie tylko rodzinnymi obowiązkami, ale i codziennym życiem w realu czy interakcją ze znajomymi. Konfrontacja tych dwóch, zupełnie odmiennych postaw wydaje się być nieunikniona.

Jesse Eisenberg, który na Festiwalu Mastercard OFF CAMERA był w 2008 roku, tuż przed seansem specjalnym, który odbędzie w Kinie Kijów 29 kwietnia 2023 roku o godzinie 19.00, odbierze Nagrodę „Pod Prąd”. Organizatorzy Festiwalu honorują nią artystów i artystki uciekających od sztampy, poszukujących, idących własną drogą, nie zważając na obowiązujące mody i trendy. Wszyscy fani aktora w czasie Festiwalu będą mogli zobaczyć także film pt. „Projekt Koliber”, w którym występuje wraz Salmą Hayek i Alexandrem Skarsgårdem. Organizatorzy Mastercard OFF CAMERA szykują także niespodziankę – obecność jeszcze jednego gościa specjalnego, który pojawi się w kinie Kijów.

Szczegółowe informacje o Festiwalu Mastercard OFF CAMERA na offcamera.pl

W informacji prasowej wykorzystano kadr z filmu z Jessem Eisenbergiem pt. „Projekt Koliber”, który będzie prezentowany podczas tegorocznej edycji Festiwalu.

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

kwiecień 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top