„Jedź z głową”, czyli rowerowa sobota w Galerii Bronowice

Sezon rowerowy trwa w najlepsze. Warto więc zadbać o to co najważniejsze – o bezpieczeństwo. Podstawą jest sprawny pojazd. Stan jednośladu będzie można skontrolować 6 lipca w Galeria Bronowice podczas akcji „Jedź z głową”. Na uczestników wydarzenia czekać będą też pakiety upominkowe za kreatywne sportowe stylizacje, szkolenia i pokazy BMX, tematyczne gry i zabawy oraz upominki.

jedz z glowa w galerii bronowice 300x169 - „Jedź z głową”, czyli rowerowa sobota w Galerii BronowiceAkcja „Jedź z głową” ma na celu promowanie miejskiej kultury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości do aktywnego spędzania czasu. Wydarzenie zostanie zrealizowane w Galerii Bronowice. Centrum handlowe dla swoich sąsiadów przygotowało szkolenia i pokazy BMX, prowadzone przez przedstawicieli BMX SCHOOL, tematyczne gry i zabawy oraz malowanie buziek. W sobotę, 6 lipca, powstanie tu także strefa BIKE CHALLANGE, gdzie na rowerzystów w kreatywnych strojach sportowych czekać będą pakiety upominkowe, składające się z plecaka-worka, bidonu i opaski odblaskowej.

Specjalną niespodziankę zaplanowano dla użytkowników zarejestrowanych w Strefie Korzyści, czyli programie lojalnościowym Galerii Bronowice. Jego członkowie skorzystają z bezpłatnego serwisu rowerowego. Specjaliści będą zajmować się między innymi dokręcaniem kół i pedałów, smarowaniem łańcuchów czy regulacją przerzutek i hamulców.

W ramach wydarzenia „Jedź z głową”, osoby, które zrobią zakupy w Galerii Bronowice za min. 200 zł, a następnie zarejestrują paragon w Punkcie Obsługi Promocji, będą mogły odebrać upominek w postaci kasku rowerowego.

Wydarzenie „Jedź z głową” odbędzie się 6 lipca w Galerii Bronowice, w godz. 12:00-18:00.

źródło: materiał prasowy

Patronat medialny

Prezentacja 81. Tour de Pologne już 17 lipca w TVP Sport!

Tylko kilka dni pozostało do oficjalnej prezentacji Tour de Pologne....

Edukacja żywieniowa kobiet w ciąży i po porodzie

Udział w realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków miasta...

Wystawa pt: “Wałek ART”

To zbiór prac tematycznie różnych z pracowni Doroty Wałek,...

Wielki Festyn Franciszkański w Wieliczce. Niedziela 23 czerwca 2024

Już w najbliższą niedziele 23 czerwca 2024 r. od...

Wojownicy Maryi Kraków zapraszają wszystkich mężczyzn!

Kim są Wojownicy Maryi? Poznajmy się bliżej! Wojownicy Maryi to...

Czytaj również

Popularne kategorie