Izzy and the Black Trees / Kaśka Sochacka / Solvay / Kraków / 14 czerwca – zapraszamy

Izzy and the Black Trees / Kaśka Sochacka / Solvay / Kraków / 14 czerwca – zapraszamy

Izzy and the Black Trees
W występach Izzy i czarnych drzew dominuje punkowa energia przeplatana delikatniejszymi momentami oraz nutką psychodelii – the Pixies, Patti Smith band, Nick Cave, to niektóre skojarzenia publiczności, która miała już okazję zobaczyć zespól na żywo.
Kwartet zarejestrował w studio swoja pierwszą EP, gdzie amerykański folk łączy się z gitarowymi riffami spod znaku Sonic Youth, wszystko to pod wodzą charyzmatycznego głosu wokalistki. solvay noca plakat czerwiec 2019 1 212x300 - Izzy and the Black Trees / Kaśka Sochacka / Solvay / Kraków / 14 czerwca - zapraszamy
W sieci dostępny jest teledysk do utworu Winter is Coming Down, który polską premierę poprzedził sukcesami w USA (nominacja do nagrody Golden Kayak) oraz obecnością na listach przebojów w Australii i Wielkiej Brytanii. Zespół zagrał na Opole Songwriters, ENEA Spring Break festival oraz Westway Lab w Portugalii, który odwiedzili w ramach programu INES Talent.

Kaśka Sochacka
Drobna blondynka z zachrypniętym głosem, która jak wszystkie dziewczyny urodzone w latach 90-tych, zawsze chciała śpiewać.
Pochodzi z Pradeł, ale od kilku lat związana jest z Krakowem. Szerszej publiczności dała się poznać w talent show „Mam Talent”, gdzie dotarła do finału. Jej koncerty uświetniały wiele prestiżowych wydarzeń: m.in.  FIVB Beach Volleyball World Tour 2014 czy festiwal Wromantic, gdzie supportowała Jamesa Blunta i Jamesa Arthura na stadionie miejskim we Wrocławiu. W 2014 roku dotarła do półfinału programu „Must Be the Music”, co zaowocowało podpisaniem kontraktu płytowego z wytwórnią Jazzboy Records. Kaśka pisze teksty i komponuje. Muzyka jaką tworzy to alternatywny  pop. Wiosną 2017 roku wydała singiel pt. „Trochę tu pusto”, której producentem był Kuba Galiński. Piosenkę można usłyszeć m.in. na antenie Radia ZET, RMF MAXX, ESKA, Trójka, Muzo.FM oraz w wielu innych lokalnych stacjach radiowych, a także znalazła się w zestawieniu najlepszych kawałków 2017 roku wg. Stacji MUZO FM. Podczas swojej pracy artystycznej Kaśka miała okazję współpracować z wieloma cenionymi muzykami i artystami, m.in. Olkiem Świerkotem, wspomnianym Kubą Galińskim, Julią Pietruchą (udzieliła się na płycie Julii „Postcards from the Seaside”) czy też Johnem Mitko („Game Lover”).Kaśka pisze też teksty dla innych artystów, (m.in. współtworzyła tekst piosenki promującej film „Wkręceni 2”). W listopadzie 2017 r. w serialu „Przyjaciółki” swoją nieoficjalną premierę miała piosenka „Zachody”, która będzie promować nadchodzącą płytę artystki. Od kwietnia 2018 roku Kaśka pracuje nad debiutanckim albumem z Piotrem Madejem, producentem i artystą znanym pod pseudonimem Patrick the Pan.

Dołącz do wydarzenia na fb – https://www.facebook.com/events/339210326660958/

admin