Izabela Szafrańska w koncercie “Żydowska Ulica” // 20 marca, Piwnica pod Baranami

by admin
0 comment
izabela szafranska krakow 212x300 - Izabela Szafrańska w koncercie "Żydowska Ulica" // 20 marca, Piwnica pod Baranami

kliknij aby powiększyć

ŻYDOWSKA ULICA koncert IZABELI SZAFRAŃSKIEJ, Piwnica pod Baranami / środa / 20 marca 2019 / 19:00
Zainteresowania muzyczne Izabeli Szafrańskiej są wielostylowe. Przez lata prężnie rozwijała swoją działalność artystyczną, zdobywając coraz więcej nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Do sukcesu medialnego można zaliczyć jej udział w finale jednego z najbardziej znanych polskich programów telewizyjnych “Must Be The Music” z zespołem EL SAFFRON, którego jest liderką i założycielką. Wraz z zespołem EL SAFFRON, Izabela Szafrańska aktywnie koncertuje za granicą: była zapraszana do wzięcia udziału w największych festiwalach m.in. w Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Mołdawii, Czechach, Rosji , Danii oraz Białorusi. Ona sama do najważniejszych zalicza: XIII Festival De Música Sefardí – Cordoba (czerwiec 2014); Gustar Ethno Music Festival – Mołdawia (lipiec 2014); International Jewish Music Festival – Amsterdam (wrzesień 2014); Jodisk Kultur Festival – Kopenhaga (czerwiec 2016). W 2018 roku, Izabela Szafrańska została półfinalistką IX edycji programu muzycznego The Voice of Poland. Wokalistka obdarzona wyjątkową barwą głosu, która łączy w sobie dojrzałość z delikatną szlachetnością. Prezentuje osobowość sceniczną, która przyciąga, paraliżuje odbiorców siłą wyrazu i głębokością przeżyć.

Największe osiągnięcia w kraju to m.in.:
I miejsce – Studencki Festiwal Piosenki – Kraków 2015
I miejsce – Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA – Rybnik 2016
I miejsce – Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe “Śpiewajmy Poezję” – Olsztyn 2017

Na koncert “Żydowska ulica” składają się pieśni żydowskie i utwory o tematyce żydowskiej m.in.: Yerushalayim Shel Zahav, Dona Dona, Shalom aleichem, Rebeka i wiele innych.

KOORDYNACJA:
ARKADIUSZ OBRZUT

WSTĘP: 20 PLN

REZERWACJA MIEJSC:
SMS pod nr tel. 795 777 531
ilość miejsc/osoba kontaktowa

Dołącz do wydarzenia na facebook’u – klik

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej