Connect with us
fit - Galeria Bronowice zaprasza na sportową sobotę. W planie m.in. trening z Fit Lovers

Biznes

Galeria Bronowice zaprasza na sportową sobotę. W planie m.in. trening z Fit Lovers

Już w najbliższą sobotę, 13 maja, Galerię Bronowice odwiedzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów w sieci – Fit Lovers. Pamela i Mateusz poprowadzą otwarty trening i podzielą się swoją wiedzą z zakresu zdrowego oraz świadomego trybu życia. W ramach wydarzenia zaplanowano też m.in. konkursy z nagrodami, spotkania z dietetykami i trenerami personalnymi, charytatywną zabawę wioślarską oraz warsztaty bokserskie.

Odwiedzający Galerię Bronowice 13 maja, w godz. 12.00-18.00, powinni ubrać wygodny strój oraz buty i przygotować się na czas pełen sportowych wrażeń. W centrum handlowym na dzieci i dorosłych będą czekać zadania sprawnościowe, darmowy serwis rowerowy, konsultacje z dietetykami i trenerami, a także tematyczne konkursy, w których wygrać można gadżety sponsorowane przez Krakowskie Wodociągi oraz upominki od najemców Galerii Bronowice – Illegal Karting by Budda i Fitness Platinum Bronowice. Nie zabraknie również atrakcji w postaci turnieju w piłkarzyki stołowe, dedykowanego najmłodszym. Wydarzenie będzie okazją do wsparcia Fundacji Polskiedzieci.org, zajmującej się zdrowiem fizycznym i psychicznym młodych osób. Aby pomóc, wystarczy „przepłynąć” dowolny dystans na urządzeniu wioślarz. Im więcej pokonanych kilometrów, tym większą kwotę na rzecz Fundacji przekaże Galeria Bronowice.

Spotkanie i trening  z Fit Lovers

Gwiazdami sobotniego wydarzenia będą Fit Lovers. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to miłośnicy fitnessu i propagatorzy zdrowego stylu życia. Ich działalność w sieci obserwują miliony użytkowników. W Galerii Bronowice będą dzielić się swoją pasją, robić z fanami pamiątkowe zdjęcia, rozdawać autografy, a o godz. 14:00 zaproszą odgaleria bronowice zaprasza na sportowa sobote. centrum handlowe odwiedza fit lovers plakat 212x300 - Galeria Bronowice zaprasza na sportową sobotę. W planie m.in. trening z Fit Loverswiedzających do wspólnego treningu.

Niespodzianki od najemców

13 maja zdrowy tryb życia promować będą również najemcy Galerii Bronowice. Decathlon przeprowadzi warsztaty bokserskie i bezpłatne pomiary ciała, natomiast Illegal Karting by Budda zorganizuje wystawę gokartów. Swoje stoisko będą miały też Inter Sport oraz Studio Figura Bronowice, które m.in. zaprosi chętnych na 10-minutowe, bezpłatne drenaże limfatyczne czy masaże ciała z użyciem Roll Shapera.

Konkurs na Facebooku

Przedsięwzięciu towarzyszy konkurs na Facebooku Galerii Bronowice. Aby wziąć w nim udział wystarczy do 11 maja, w komentarzu pod postem konkursowym, opublikować hasło zachęcające do rozpoczęcia zdrowego stylu życia. Do wygrania są 3 karty podarunkowe o wartości 100 zł.

Wydarzenie odbędzie się 13 maja, w godz. 12.00-18.00, w Galerii Bronowice.

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top