Fotografie, które pobudzają zmysły. Wkrótce otwarcie nowej wystawy w Galerii KSA

Rodzinne, krajobrazowe czy portretowe – niezależnie od rodzaju, fotografie zaskakują, dostarczają wielu emocji i przywołują wspomnienia. O tym, że można je też niemal poczuć czy usłyszeć przekonają się odwiedzający Galerię KSA. 26 czerwca odbędzie się tu wernisaż dwóch nowych wystaw fotograficznych. Wstęp jest bezpłatny. Ekspozycje będą dostępne do 10 lipca.

wystawa dyplomowa szkoly kreatywnej fotografii 1 plakat 212x300 - Fotografie, które pobudzają zmysły. Wkrótce otwarcie nowej wystawy w Galerii KSAW Galerii Krakowskich Szkół Artystycznych, działającej w Galerii Bronowice, wkrótce otwarte zostaną dwie nowe wystawy. Tym razem, w uruchomionej w ubiegłym roku przestrzeni, dedykowanej spotkaniom twórców z miłośnikami szeroko rozumianej sztuki, zaprezentowane zostaną premierowe sesje dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii. Autorami prac są Maja Rembak i Paweł Górniak.

wystawa dyplomowa szkoly kreatywnej fotografii 2 plakat 212x300 - Fotografie, które pobudzają zmysły. Wkrótce otwarcie nowej wystawy w Galerii KSAMaja Rembak zabierze widzów w podróż, przywołującą z odmętów pamięci wspomnienia, zapachy czy dźwięki. „Zapach Jaśminu” to uchwycona w kadrach interpretacja klimatu wybranych utworów muzycznych, która ma pobudzać zmysły. Autor drugiej wystawy – Paweł Górniak – nie mówi o niej wiele. Pole do interpretacji pozostawia odwiedzającym, którym na ten moment musi wystarczyć intrygujący plakat. Co zobaczymy na wystawie „Blanks” oraz czym są tytułowe „puste miejsca”? Rozwiązanie zagadki nastąpi już w najbliższą środę.

Wernisaże odbędą się 26 czerwca w Galerii KSA. O godz. 18:00 będzie miało miejsce oficjalne otwarcie wystawy prac Mai Rembak, a o godz. 20:00 Pawła Górniaka. Uwaga! Lokal Krakowskich Szkół Artystycznych znajduje się teraz naprzeciwko czytelni Galerii Bronowice, na poziomie +1.

źródło: materiał prasowy

Patronat medialny

Prezentacja 81. Tour de Pologne już 17 lipca w TVP Sport!

Tylko kilka dni pozostało do oficjalnej prezentacji Tour de Pologne....

Edukacja żywieniowa kobiet w ciąży i po porodzie

Udział w realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków miasta...

Wystawa pt: “Wałek ART”

To zbiór prac tematycznie różnych z pracowni Doroty Wałek,...

Wielki Festyn Franciszkański w Wieliczce. Niedziela 23 czerwca 2024

Już w najbliższą niedziele 23 czerwca 2024 r. od...

Wojownicy Maryi Kraków zapraszają wszystkich mężczyzn!

Kim są Wojownicy Maryi? Poznajmy się bliżej! Wojownicy Maryi to...

Czytaj również

Popularne kategorie