Festiwal Czekolady w Krakowie 22-23 lutego w Centrum Targowym Chemobudowa

by admin
0 comment

Najsłodsze dni w roku? Istnieją takie w których czekolada leje się strumieniami, a nawet nie ma kalorii! I wchodzi on – Festiwal Czekolady i Kawy w Chemobudowie, cały na słodko, pachnąc kawą i innymi pysznymi łakociami. Już 22-23 lutego w Centrum Targowym Chemobudowa wszyscy, którzy chcieliby wkroczyć w bramy czekoladowo-kawowego raju znaleźli ku temu najlepszą okazję.

festiwal czekolady krakow 1 585x390 - Festiwal Czekolady w Krakowie 22-23 lutego w Centrum Targowym Chemobudowafestiwal czekolady krakow 2 585x390 - Festiwal Czekolady w Krakowie 22-23 lutego w Centrum Targowym Chemobudowafestiwal czekolady krakow 3 585x329 - Festiwal Czekolady w Krakowie 22-23 lutego w Centrum Targowym Chemobudowa

 Co się stanie jeśli połączy się kawę z czekoladą? To podwójne połączenie przypadnie do gustu nie jednemu podniebieniu. Nadarza się jedyna taka okazja, aby dołączyć do tysięcy szczęśliwych ludzi na dwudniowym, najsłodszym wydarzeniu w środku Krakowa. Zebraliśmy najlepszych producentów słodkości i kawy z całego kraju. Twórcy pralin, pasjonaci słodkich wypieków, palarnie kawy, rzemieślnicy czekolady. Nasi wystawcy sprostają wymaganiom każdego podniebienia oraz gustu, ponieważ zadbaliśmy, aby w jednym miejscu móc spróbować słodkich i aromatycznych dobroci jak i znaleźć odpowiedni prezent dla najbliższych.

Słodka Wystawa? Brzmi kusząco i na pewno będzie prawdziwą ucztą dla oka. W Centrum Targowym Chemobudowa zgromadzimy piękne czekoladowe kreację, torty oraz wszystkie słodkie dzieła o zabarwieniu artystycznym. Wystawę będzie można podziwiać przez całe dwa dni trwania festiwalu nie obawiając się, że roztopi się na naszych oczach.

Zapraszamy osoby kochające wyśmienity smak i wspaniałe towarzystwo. Przełamy barierę odrobiną czekolady i wyśmienitej kawy!  ?

Szczegóły:

Festiwal Czekolady i Kawy. Centrum Targowe Chemobudowa, Kraków

22-23 lutego 2020

godz. 10-18

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/2708599212541195/

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej