Connect with us
maciejewski jakub 11 styczen - Wstrząsające świadectwo z wojny na Ukrainie - spotkanie autorskie z Jakubem Maciejewskim

Wstrząsające świadectwo z wojny na Ukrainie – spotkanie autorskie z Jakubem Maciejewskim

Wydawnictwo Biały Kruk oraz Klub Dziennikarzy “Pod Gruszką” zapraszają serdecznie na spotkanie autorskie z Jakubem Maciejewskim poświęcone jego wstrząsającemu reportażowi “Wojna. Reportaż
z Ukrainy”.

Lektura opisująca przebieg działań wojennych na Ukrainie jest nie tylko niezwykle wciągająca, ale także do bólu prawdziwa i pouczająca.

Autor książki dotarł na front jako jeden z pierwszych i spędził tam – z przerwami – ponad 140 dni. Doświadczył rzeczy, które nam – Polakom XXI wieku – wydawały się już niemożliwe. Przeżył koszmar donbaskiego frontu, trwał z mieszkańcami Kijowa podczas bombardowań, widział ślady rosyjskiego ludobójstwa dokonanego w Iziumie. Na tak zwanych drogach życia stał się świadkiem niezwykłej odwagi ukraińskiej ludności cywilnej, zaś w Jagodnem trafił na świeże ślady obozu koncentracyjnego, w którym Rosjanie mordowali Ukraińców. Teraz da świadectwo!

Spotkanie autorskie z red. Jakubem Maciejewskim – publicystą Tygodnika Sieci i portalu wPolityce.pl oraz korespondentem wojennym z Ukrainy – odbędzie się 11 stycznia 2023 (środa) o godz. 18:00 w Klubie Dziennikarzy “Pod Gruszką”, ul Szczepańska 1, Kraków.

Na spotkaniu będzie można zakupić książkę w promocyjnej cenie z autografem autora, ale również wziąć udział w rozmowie o rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Teraz dzieje się najprawdziwsza historia walki dobra ze złem. Warto brać w tym udział i stać po właściwej stronie.

Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny.

To Top