Dodaj na - okrakow.pl
Artykuł/Wpis, Wydarzenie, Ogłoszenie Drobne
wspolczesne chiny foto a.zieba  - Współczesne Chiny po dyplomie

Współczesne Chiny po dyplomie

Chcesz poznać system gospodarczy Chin i dowiedzieć się, jakie są uwarunkowania prawne prowadzenia biznesu w Chinach? Zastanawiasz się jak skutecznie negocjować w Chinach? Może chciałbyś wziąć udział w warsztatach z chińskiego savoir-vivre, żeby przekonać się, jak wielowymiarowa jest kultura chińska. Teraz masz znakomitą szansę, żeby zgłębić specyfikę chińskiego społeczeństwa w ujęciu najwybitniejszych ekspertów z Polski oraz z Chin.

Studia podyplomowe “Współczesne Chiny: społeczeństwo, polityka, gospodarka” prowadzone w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ to odpowiedź na rosnącą rolę Chin w świecie. Roczne studia, prowadzone przez najlepszych specjalistów, akademików i praktyków, dają solidną podstawę do zrozumienia Chin. Rekrutacja trwa do południa 23 września 2022 roku. 

Absolwenci studiów tak piszą o ukończonym kierunku: Poleciłbym te studia absolutnie każdemu, kto chociaż trochę jest zainteresowany Chinami”, “Wspaniałe. Bardzo dużo przydatnych wykładów, świetny pomysł ze spotkaniami z praktykami”, “Bardzo ciekawe pod każdym względem: program, wykładowcy”, “Rewelacyjna grupa, wykładowcy i mega duża dawka wiedzy. WARTO”

Studia przygotowują do świadomego rozwijania kariery w ramach szeroko pojętej współpracy z Chinami. Adresowane są do wszystkich osób, które interesują się chińską kulturą, zwłaszcza do tych, dla których są one istotne w różnych przejawach życia zawodowego: przedsiębiorców, samorządowców, nauczycieli, działaczy organizacji pozarządowych.

Podstawowym celem studiów jest przygotowanie do skutecznego uczestniczenia w interakcjach z reprezentantami chińskiego społeczeństwa w różnych sytuacjach społecznych, przede wszystkim o charakterze zawodowym. W trakcie studiów Słuchacz pozna specyfikę chińskiej kultury, historii, gospodarki i polityki. Problematyka studiów uzupełniana jest o wymiar praktyczny, obejmujący umiejętności i kompetencje z zakresu komunikacji społecznej w środowisku wielokulturowym, prowadzenia negocjacji, planowania przedsięwzięć biznesowych we współpracy z Chinami, a także komunikowania się w stopniu podstawowym w języku chińskim albo doskonalenia już posiadanych kompetencji w tej sferze poprzez specjalistyczne zajęcia z języka biznesu.

Szczegółowe informacja oraz plan studiów podyplomowych dostępne są na stronie https://orient.uj.edu.pl/dla-kandydatow/-studia-podyplomowe

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

październik 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej