svg+xml;base64,PHN2ZyB2aWV3Qm94PScwIDAgMSAxJyB4bWxucz0naHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmcnPjwvc3ZnPg== - VII Ogólnopolski Festiwal Młodych Alchemia Teatru — trwa nabór

VII Ogólnopolski Festiwal Młodych Alchemia Teatru — trwa nabór

Tegoroczna edycja będzie inna. Wszyscy mierzymy się z obecną sytuacją, która wyjątkowo mocno dotknęła środowiska teatrów alternatywnych oraz nowymi drogami teatralnej narracji w dobie pandemii. Ta sytuacja zachęca nas do spotkania, żywego i fizycznego, jednak zamkniętego w zupełnie nowej formule festiwalowej dostosowanej do obecnej sytuacji epidemiologicznej.

• Festiwal odbędzie się w dniach 23-24.10.2020
• Termin nadsyłania zgłoszeń 27.09.2020

Prosimy o przesłanie wypełnionej, karty zgłoszenia, ridera technicznego, minimum 3 zdjęć, opisu spektaklu i teatru, oraz rejestracji audiowizualnej spektaklu na adres setlak.sckm@gmail.com Jesteśmy ciekawi głosu młodego pokolenia w kontekście przemian społecznych i artystycznych w dobie pandemii. Kształtowania się nowej narracji oraz nowych rozwiązań wynikających z sytuacji jaka nas dotknęła. Oczekujemy od was manifestu, ukazującego, że nawet taka sytuacja, nie doprowadzi do zatracenia idei tworzenia teatru dla żywego widza.
Zapraszamy wszystkie gatunki i rodzaje teatru!

Data

Wrz 15 - 27
Expired!

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Staromiejskie centrum Kultury Młodzieży
ul. Wietora 13/15
REJESTRACJA