Stand-up/Gryczka, Sosnowski, Upchurch i inni

Hej!
Serdecznie zapraszamy na nowy stand-up w Krakowie. W rolach głównych Kamil Gryczka, Maja Upchurch, Andrzej Sosnowski i inni!
Wieczór poprowadzi energiczna Maja Upchurch, co gwarantuje, że zapomnicie o słowie nuda! 1f642 - Stand-up/Gryczka, Sosnowski, Upchurch i inni
Maja Upchurch to wkurzony dziadek uwięziony w ciele 20-letniej dziewczyny. Maja uwielbia wskakiwać na scenę ze swoimi agresywnymi i pełnymi energii tyradami, obserwacjami i opowieściami. Urodzona w Chicago pół polka-pół amerykanka występuje na angielskiej scenie standupu już od półtora roku, ale planuje się wkrótce bardziej zagłębić w Polski standup.
Kamil Gryczka – pochodzi ze Świętego Miasta i podobnie jak słynny obraz jest obiektem adoracji ze strony reprezentantów grupy wiekowej 70+. Uwielbia naśladować głosy; imituje każdego od prezydenta Stanów Zjednoczonych, po elektryka ze Stoczni Gdańskiej, aż po tajwańskiego rybaka uciekającego przed tajfunem. Członek anglojęzycznej grupy Kraków Stand Up Comedy.
Andrzej Sosnowski – dwujęzyczny komik. Urodził się w latach osiemdziesiątych w Kielcach, tuż po Czarnobylskiej eksplozji, której konsekwencje da się odczuć w każdej minucie jego występu. Spędził połowę życia w Anglii, chroniąc rodaków przed swoim nieokiełznanym talentem komediowym. Za granicą miał sporo czasu na popełnienie imponującej ilości błędów. Dokładnie tylu, że ostatecznie musiał wrócić do Polski, gdzie konsekwentnie popada w coraz większe szaleństwo i roztargnienie.
Bilety 20 zł
Doładuj się sporą dawką humoru na cały rok.
Zapraszamy!