salonik kfk2021 n pieprzyk webmedia 10 5 - Salonik Pani Ewy… z pieprzykiem. Co za operetka?! „Paryż od operetki po kabaret w bukiecie dla wszystkich mam w dniu ich święta”

Salonik Pani Ewy… z pieprzykiem. Co za operetka?! „Paryż od operetki po kabaret w bukiecie dla wszystkich mam w dniu ich święta”

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań z operetką, prowadzony przez znakomitą sopranistkę Ewę Wartę-Śmietanę. W ramach „Saloniku…” zaproszeni goście wypełnią wieczór ariami i duetami, które w swych treściach będą odpowiadały tytułom poszczególnych odcinków.

„Paryż od operetki po kabaret w bukiecie dla wszystkich mam w dniu ich święta” – na ostatnim wiosennym „Saloniku…” wyruszymy w podróż pełną dźwięków francuskich melodii. Będziemy również zagłębiać się w komediowe formy sztuki, odwiedzając operetkowe utwory i piosenki kabaretowe. Wystąpi Dorota Helbin przy akompaniamencie Wojciecha Wachułki.

W programie znajdą się utwory humorystyczne i liryczne, które będą atrakcyjne zarówno dla seniorów, jak i współczesnej młodzieży. Całość spotkania okraszona będzie refleksją nad sceną operetkową i kulturą masową. Nie zabraknie również żartobliwego komentarza prowadzącej Ewy Warty-Śmietany.

Bilety: 20 zł, dostępne na stronie bilety.krakowskieforum.pl oraz w kasie KFK.

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2022
lipiec 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej