svg+xml;base64,PHN2ZyB2aWV3Qm94PScwIDAgMSAxJyB4bWxucz0naHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmcnPjwvc3ZnPg== - Otwarta Scena Warsztatowa - Krótkie Formy

Otwarta Scena Warsztatowa – Krótkie Formy

“Otwarta scena warsztatowa” to wydarzenie, gdzie nie ma podziału na publiczność i występujących. Poznajemy się, rozgrzewamy, robimy parę ćwiczeń na konkretny temat, a potem wychodzisz na scenę, grasz, dostajesz feedback i kolejne sceniczne doświadczenie 1f642 - Otwarta Scena Warsztatowa - Krótkie Formy
DLA KOGO?
Otwarta scena warsztatowa jest skierowana zarówno do osób początkujących, jak i do tych, które spotykają się z improwizacją sceniczną od jakiegoś czasu. Dla każdego, kto chce pracować nad swoimi scenami, umiejętnościami improwizatorskimi i aktorskimi. Przede wszystkim jednak dla każdego kto chce się pobawić w przyjemnej atmosferze.
CO ĆWICZYMY?
Temu spotkaniu będzie towarzyszyć zabawowa energia krótkich form improwizacji znanych m.in. z takich show jak “Whose line is it anyway?” albo “I kto to mówi?”. Prowadzący przedstawi zasady danej gry czy ćwiczenia, a następnie będzie można sprawdzić swoich sił w krótkiej scenie improwizowanej, rozbawiając tym samym siebie i pozostałych uczestników.
KTO PROWADZI?
Michał „Majkel” Iwanicki – improwizator, mim, trener improwizacji oraz pantomimy, księgowy, aktywny członek krakowskiej sceny improwizacji. W improwizacji zaczął działać w 2011 roku, grupy i projekty kiedyś: So Close, SIC!, Projekt Impaktyt.
Grupy obecnie: Ekipa Comedy Lab, duet JIM suit, Pantomia, Grupa Ludzi, trener w Kuźnia Impro. Warsztatowo pod dużym wpływem trenerów z USA oraz Europy, uczył się u takich osób jak: F. Reppert, S. Messing, R. Mason, J. Shotts, C. Doyle, P. Najgebauer, P. Sikora. W swojej dotychczasowej działalności zagrał ponad 450 spektakli zarówno na dużych jak i mniejszych scenach (festiwale: ImproFest, Podaj Wiosło, Jo! Festiwal, Improdrom, czy Krakowska oraz Olkuska Noc Teatrów).
KOSZT?
PAY WHAT YOU WANT

DATA i GODZINA
15.10.2020 20:00

MIEJSCE
Artefakt Cafe, ul. Dajwór 3, Kraków

Wydarzenie ma charakter cykliczny. Jest to dobra okazja do wspólnych ćwiczeń z grupą czy spotkania osób, z którymi taką grupę dopiero się stworzy.

Data

Paź 15 2020
Expired!

Czas

20:00 - 22:00