Connect with us
noir 2023 wojtek - Miasto Intryg. Improwizowany spektakl noir

Miasto Intryg. Improwizowany spektakl noir

Miastem Intryg wstrząsa seria niepokojących zdarzeń, których sprawcą jest tajemniczy złoczyńca. Detektyw próbuje rozwiązać zagadkę. Sprawa niespodziewanie nabiera nowego charakteru.
 
 
Detektyw po przejściach zostaje wplątany w tajemniczą sprawę, rozgrywającą się na ulicach Miasta intryg. Ten twardziel z wieloletnim policyjnym doświadczeniem będzie musiał wykazać się sprytem, odwagą i umiejętnością przewidywania ruchów przeciwnika, by ujawnić fakty i doprowadzić do rozwikłania zagadki.
 
Na drodze do prawdy spotyka piękną i uwodzicielską femme fatale, która nie cofnie się przed kłamstwem i manipulacją, by osiągnąć swój cel. Czy urok osobisty i wdzięk kobiety spowodują, że główny bohater straci dla niej głowę? Czy uda mu się rozwiązać sprawę i przeżyć?
 
Miasto, w którym rozgrywa się spektakl, to miejsce brudne i zamglone, pełne mrocznych uliczek, ciemnych zaułków i podejrzanych postaci. To miasto bezwzględnych interesów, skrywanych sekretów i bezlitosnej rzeczywistości, w którym trudno znaleźć bezpieczne miejsce.
 
Jeśli jesteś fanem filmów kryminalnych i lubisz emocjonujące historie pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, to “Miasto intryg. Improwizowany spektakl noir” jest idealny dla Ciebie. Widzowie będą mogli śledzić intrygującą opowieść o mrocznych ulicach, podejrzanych postaciach i trudnych moralnych dylematach. To pełnometrażowe przedstawienie zapewni wieczór pełen emocji i zaskakujących zdarzeń. Nie możesz tego przegapić!
 
Bilety:
https://kicket.com/krakow/teatry/aferia-impro-production,1154/miasto-intryg-improwizowany-spektakl-noir,18307?eventId=239319
 
Liczba miejsc ograniczona.
Spektakl dla widzów dorosłych. Może zawierać treści nieodpowiednie dla niektórych odbiorców (przemoc, wulgarny język, głośne dźwięki)

Data

kwi 27 2023
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2, 31-027 Kraków
Strona WWW
http://www.krakowskieforum.pl

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top