repercussion 15.01 1087x1536 1 - LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI | Grupa Repercussion | Nadzwyczajny koncert Familijny

LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI | Grupa Repercussion | Nadzwyczajny koncert Familijny

Z przyjemnością informuję o zbliżającym się koncercie familijnym LIVINGROOM MUSIC / MUZYKA RUPIECI grupy Repercussion, który odbędzie się 15.01.2023 r. o godz. 12:00 w Auditorium Maximum UJ.
 
Czy kiedykolwiek słyszeliście koncert na piłki koszykowe? Sonatę na sztućce, patelnie, mikser i butelkę? Utwór, w którym zamiast perkusji zagrały kolana i dłonie? To atrakcja, której się nie zapomina. Doskonała rozrywka dla całej rodziny przy muzyce i zabawnych, wciągających komentarzach artystów! Sprawdzicie sami, gdzie przebiega (pięcio)linia między instrumentami a rzeczami, które na co dzień nie mają z muzyką nic wspólnego!
 
Rupiecie? Tylko pozornie! Muzycy z grupy Repercussion rozwijając formułę awangardowego nurtu “teatru instrumentalnego” pozwalają przeistoczyć się smutnym i nudnym przedmiotom codziennego użytku w wielobarwne źródła muzycznej rozrywki. Do tego dokładają zestaw teatralnych uniesień, w tym grę świateł, ruch sceniczny i masę aktorskich popisów. Wszystko to, by finalnie stworzyć atrakcyjny dla widza w każdym wieku, spektakl poszerzający naszą percepcję tego czym może być muzyka, ile “sztuki” może zmieścić się w jednym koncercie oraz czy muzyka poważna zawsze musi być serio. W koncercie pojawią się następujące kompozycje: J. Cage Melody, F. Bach 4 Bodies music, S.G. Schmidt Office. W. Reifeneder Ball percussion, J. Muzioł Kitchen music, M. Dahms Build, R. Filz Beam Me Up.
 
Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/3PagvXNx7
 

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej