Connect with us
lekko zgrani - Lekko Zgrani. Sitcom improwizowany

Lekko Zgrani. Sitcom improwizowany

Jedna scena, trzech bohaterów i bogata (jak na impro) scenografia, którą narysujemy na kartonie według Waszych sugestii!
 
Aferia – Impro Production zaprasza na improwizowany sitcom, w którym postaci będą przeżywać codzienne sytuacje w najzabawniejszy sposób.
 
Nasi bohaterowie to małe tornado emocji i nieprzewidywalnych zachowań! Wszystko, co będzie się działo, zostanie stworzone bezpośrednio na scenie, na podstawie Waszych sugestii. Sceny wyjęte wprost z Miodowych Lat? A może polska wersja Przyjaciół? Dajcie się zaskoczyć i skosztujcie tej wybuchowej mieszanki humoru i fantazji.
 
Chwytajcie więc swoje popcorny i przychodźcie do nas! Razem będziemy cieszyć się spontanicznym spektaklem, pełnym gagów i niespodzianek. Kto wie, może właśnie Wy wpadniecie na pomysł, który sprawi, że nasi bohaterowie wpadną w wir tarapatów i radosnej zabawy?
 
Widzimy się! <śmiech z puszki>
 
 
Teatr Improwizacji Aferia – Impro i Awantury składa się z miłośników posługiwania się słowem, gestem i humorem, a ich ulubiona forma wyrazu to improwizacja sceniczna. Aktorzy czerpią inspiracje z kultury popularnej oraz klasyki kina podczas tworzenia pełnometrażowych spektakli fabularnych oraz wydarzeń komediowych. Scenariusz spektaklu konstruowany jest na podstawie rozmów z widownią, która bierze czynny udział w jego przebiegu. Grupa występuje w składzie: Beata Bogdanowicz, Ewa Sienkiewicz, Maciej Celij oraz Tomasz Wilkosz. Improwizacja muzyczna na pianinie – Ewa Reza.
To Top