svg+xml;base64,PHN2ZyB2aWV3Qm94PScwIDAgMSAxJyB4bWxucz0naHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmcnPjwvc3ZnPg== - Kraków: Koniec lockdownu dla galerii handlowych. Nowe Czyżyny wracają z kompletem otwartych sklepów

Kraków: Koniec lockdownu dla galerii handlowych. Nowe Czyżyny wracają z kompletem otwartych sklepów

4 maja galerie handlowe w całym kraju, w tym również te krakowskie, wróciły do funkcjonowania w pełnym zakresie. Klienci mogą zrobić zakupy m.in. w Centrum Handlowym Nowe Czyżyny, gdzie otwarte są wszystkie sklepy, restauracje oraz punkty usługowe.

Czwarty lockdown dla handlu dobiegł końca. Zgodnie z decyzją rządu, od 4 maja działalność wznowiły sklepy w centrach handlowych, które do tej pory były zamknięte. Jednym z miejsc, w którym mieszkańcy Krakowa znajdą komplet otwartych lokali są Nowe Czyżyny, zlokalizowane w Nowej Hucie przy ul. Medweckiego 2.

W tym krakowskim centrum handlowym po wielu tygodniach lockdownu ponownie czynne są sklepy odzieżowe i z dodatkami, butiki, jubilerzy, perfumerie, salony ze sprzętem RTV i AGD, sklepy z meblami i wyposażeniem wnętrz, upominkami oraz sklep budowlany. Dostępny dla klientów jest także komplet wysp handlowych i lokali usługowych m.in. kwiaciarnia oraz biuro podróży.

Od  29 maja działalność będą mogły wznowić wszystkie restauracje i kawiarnie, które aktualnie prowadzą sprzedaż na wynos i z dostawą do domu. Będą one mogły funkcjonować z maks. 50% obłożeniem oraz w reżimie sanitarnym.

Po wielu tygodniach ograniczeń w handlu mamy tak wyczekiwane luzowanie obostrzeń. Ostatni lockdown, trwający 1,5 miesiąca, był bardzo dotkliwy dla najemców centrum handlowego.. Liczymy, że teraz uda się choć częściowo odrobić straty i ożywić sprzedaż na dobre mówi Anna Brzozowska, przedstawicielka Centrum Handlowego Nowe Czyżyny w Krakowie.

Jak informują przedstawiciele krakowskiego centrum handlowego, decyzja o zniesieniu ograniczeń to dobry pretekst, by mieszkańcy wybrali się na odkładane do tej pory na później zakupy.

Od wtorku klienci mają dostęp do pełnej oferty naszego centrum handlowego, w tym ulubionych marek modowych, sklepów z elektroniką czy wyposażeniem wnętrz. W wielu z nich znajdą nie tylko wiosenne kolekcje, ale także niższe ceny. Promocje i ciekawe oferty przygotowały m.in. sklepy odzieżowe i optycy. Można ich szukać nie tylko w lokalach stacjonarnych, ale także wcześniej zweryfikować na stronie internetowej nowe-czyzyny.pl – mówi Anna Brzozowska.

Choć centrum handlowe działa z kompletem czynnych lokali, kupujący na zakupy mogą ruszyć bez obaw o swoje bezpieczeństwo. Obiekt działa jak dotychczas w ścisłym reżimie sanitarnym. Nadal obowiązywać będą także limity osób, które wybiorą się na zakupy – aktualnie jest to 1 osoba na 15 m kw.

W kwestii bezpieczeństwa nic się nie zmienia. Niezmiennie komfort wszystkich użytkowników obiektu, zarówno kupujących, jak i pracowników, jest dla najważniejszy. Mając na uwadze obowiązujące w obiekcie restrykcyjne normy sanitarne i rozwagę naszych klientów, jesteśmy o to spokojni – dodaje Anna Brzozowska.

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Czerwiec 2021
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej