svg+xml;base64,PHN2ZyB2aWV3Qm94PScwIDAgMSAxJyB4bWxucz0naHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmcnPjwvc3ZnPg== - Konsultacje i lekcje pokazowe j. chińskiego online

Konsultacje i lekcje pokazowe j. chińskiego online

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich na konsultacje oraz lekcje pokazowe języka chińskiego online dla dorosłych.

 

Konsultacje językowe online odbędą się w dwóch terminach:

  • 5 października (poniedziałek) 17:00-18:00.
  • 9 października (piątek) 17:00-18:00.

 

Konsultacje językowe przeznaczone są dla osób, które chcą kontynuować naukę języka chińskiego, ale mają problem z określeniem swojego poziomu oraz wyborem grupy w Instytucie Konfucjusza. Lektorzy przeprowadzą z uczestnikami krótką rozmowę w języku polskim i chińskim oraz sprawdzą ich umiejętności z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych.

 

Lekcje pokazowe dla dorosłych:

  • 7 października (środa) 18:30-19:15 – chiński biznesowy dla osób na poziomie HSK 3+.
  • 8 października (czwartek):
    • 18:30-19:15 – poziom początkujący.
    • 18:30-19:15 – poziom B2.4 (HSK 4).

 

Uczestnicy lekcji pokazowych będą mogli sprawdzić, jakich metod nauczania używają lektorzy Instytutu Konfucjusza. Podczas lekcji online i przekonają się, że nauka chińskiego w formie zdalnej może być równie ciekawa i efektywna, jak podczas spotkań na żywo.

 

Ilość osób w grupie od 6 do 12. Lekcje odbywać się będą na platformie Webex.

Zajęcia pokazowe oraz konsultacje są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy mailowe: instytut.konfucjusza@uj.edu.pl. Po potwierdzeniu zgłoszenia, przesłany zostanie link potrzebny do wzięcia udziału w lekcji.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.instytutkonfucjusza.uj.edu.pl

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Maj 2021
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej