325588403 554150463280817 1369617118361042832 n - Koncert "Dla Filipka"

Koncert “Dla Filipka”

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny “Dla Filipka” w klimatycznym Absynt Cafe & Bar, podczas którego odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Filipa Leśniewskiego.

Filip choruje na bardzo rzadki zespół genetyczny Simpson-Golabi-Behmel, który powoduje szereg wad wrodzonych, które w znacznym stopniu utrudniają funkcjonowanie. Filip wymaga stałej wielospecjalistycznej opieki i rehabilitacji, jak również zaopatrzenia w leki stałe, specjalne obuwie, wózek/sprzęt rehabilitacyjny, pampersy czy specjalne preparaty żywnościowe.

W ostatnim czasie, przez ponad trzy tygodnie Filip dzielnie walczył o życie na OIOMie. Zapalenie płuc, grypa, wirus rsv spowodowały liczne spustoszenia w jego organizmie, a powrót do stanu sprzed hospitalizacji będzie wymagał długiej i intensywnej rehabilitacji.

Jeśli możecie pomóc, zapraszamy 12.02. do Absynt Cafe & Bar, gdzie będzie można zasilić konto fundacji Złotowianka, której podopiecznym jest Filip. Jeśli tego dnia nie możecie być z nami, Filipowi można pomóc, dokonując wpłaty na konto fundacji Złotowianka, wpisując w nazwie: Filip Krzysztof Leśniewski L/40.

Podczas koncertu artyści zaprezentują swoje autorskie utwory, jak również covery z gatunku muzyki rock, pop alternatywny, jazz, poezja śpiewana.

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej