svg+xml;base64,PHN2ZyB2aWV3Qm94PScwIDAgMSAxJyB4bWxucz0naHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmcnPjwvc3ZnPg== - Jak spędzić walentynki? W tym krakowskim centrum handlowym podarujesz serce zwierzętom

Jak spędzić walentynki? W tym krakowskim centrum handlowym podarujesz serce zwierzętom

Walentynki w dobie pandemii? Jednym z miejsc, które zadbają o pełną miłości atmosferę jest Centrum Handlowe Nowe Czyżyny. Już 11, 12 oraz 13 lutego będzie tam można zdobyć upominek dla drugiej połówki, a także wesprzeć psich i kocich podopiecznych Fundacji Dla Zwierząt La Fauna.

Dzień Zakochanych coraz bliżej, więc to już ostatnia chwila, aby zastanowić się, jak spędzić ten czas i jaki prezent rozczuli serce ukochanej osoby. Rozwiązaniem tych dylematów będzie wizyta w Nowych Czyżynach, gdzie już jutro rusza 3-dniowa akcja charytatywna „Kochamy i pomagamy”. W jej trakcie krakowianie będą mogli zatroszczyć się o los bezdomnych zwierząt ze swojego regionu, ale także znaleźć wiele inspiracji na walentynkowy drobiazg.

Od 11 do 13 lutego na pasażu centrum handlowego odbędzie się zbiórka darów i pieniędzy na rzecz czworonogów zamieszkujących krakowskie przytulisko, do której będą mogli przyłączyć się mieszkańcy. Co można podarować? M.in. psią i kocią karmę – suchą lub mokrą, ale także akcesoria np. smycze, obroże, szelki, miseczki na jedzenie czy ciepłe koce, które pozwolą przetrwać zimę.

Na zainteresowanych adopcją czekać będzie punkt informacji, gdzie będzie można dowiedzieć się, jak wygląda procedura adopcyjna pozwalająca zostać opiekunem mruczka lub psiaka z bagażem trudnych doświadczeń.

Każdy rodzaj wsparcia ma ogromne znaczenie, szczególnie zimą, kiedy wiele zwierząt trafia z interwencji do adopcji i poszukuje opiekuna, a schroniska są przepełnione. Okres walentynek to idealny moment, by podarować coś od serca nie tylko bliskim, ale także potrzebującym zwierzętommówi Anna Brzozowska, przedstawicielka Nowych Czyżyn.

– Pomóc można na wiele sposobów, np. wpłacając darowiznę, będącą wsparciem w pokryciu kosztów leczenia czy opieki weterynaryjnej, zapewniając dom tymczasowy dla psa lub kota, ale też zostając wolontariuszem, wyprowadzając zwierzaki na spacery czy opiekując się czworonogami podczas akcji adopcyjnych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po szczegóły do punktu akcji dodaje.

Darowizny będzie można przekazać wolontariuszom Fundacji La Fauna, którzy stacjonować będą przy wejściu do sklepu Carrefour od godziny 14:00 do 18:00 w czwartek, piątek oraz sobotę. W tym czasie odbędzie się także kiermasz fundacyjnych gadżetów, a dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na najpilniejsze potrzeby zwierzaków z Fundacji La Fauna.

Osoby szukające walentynkowych inspiracji na prezent dla bliskiej osoby także nie będą rozczarowane. W dniach 11-13 lutego potrwa akcja, podczas której będzie je można zdobyć przy okazji zakupów lub wygrać w konkursie zorganizowanym w krakowskim centrum handlowym.

Każdy, kto zrobi w tym czasie zakupy na terenie Nowych Czyżyn za kwotę minimum 100 zł na maksymalnie dwóch paragonach – w tym jednym z Carrefour – będzie mógł odebrać w zamian wyjątkowy zestaw kosmetyków marki Douglas dla niej i dla niego. W ciągu trzech dni akcji rozdamy aż 500 takich walentynkowych zestawów – informuje Anna Brzozowska.

Jak zapewniają przedstawiciele centrum, inspiracji prezentowych w Nowych Czyżynach nie zabraknie. Walentynkowe promocje na eleganckie komplety bielizny dla kobiet już zaplanował salon Verbrasi. Kosmetyki i perfumy, które zawsze znajdują się na szczycie listy walentynkowych ulubieńców, znajdziemy w drogerii Rossmann, Yves Rocher, Ziaja oraz w salonie Douglas, w których również czekają specjalne oferty dla klientów.

Z kolei sklep Flying Tiger Copenhagen i Świat Książki w Nowych Czyżynach to kopalnie pomysłów, gdy szukamy nietuzinkowych gadżetów takich jak m.in. kreatywne zestawy DIY dla par, instrumenty muzyczne, rozgrzewające dłonie podgrzewacze w kształcie serca lub walentynkowe balony.

W tym roku wiele osób będzie świętować 14 lutego w domu. Dlatego popularnością wśród kupujących będą cieszyć się także wszystkie te upominki, z których będziemy mogli skorzystać we dwoje, spędzając ciekawie czas i dzieląc swoją pasję, np. wspólnie gotując lub malując – komentuje Anna Brzozowska.

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Maj 2021
Czerwiec 2021
Lipiec 2021
Sierpień 2021
Wrzesień 2021
Październik 2021
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej